Scream 3 - podrobný popis děje

19. května 2009 v 13:00 | Adushka |  Scream 3
Na počátku třetí části úspěšného horroru je vrahem v masce vřeštícího umrlce zabit televizní moderátor Cotton Weary, který byl falešně obviněným v případu vražd ve Woodsboro, a jeho partnerka Christine. Vrah se marně snažil od Cottona zjistit, kde nyní žije Sidney Prescott. Ta žije v horách, a pod změněným jménem pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Zatímco Sidney se o Wearyho smrti dozví z televize, reportérce Gale Weathers, která přinášel reportáže z dění ve Woodsboro, vše řekne detektiv Kincaid, který se s ní spojí v rámci vyšetřování.
Prozradí Gale, že na jeho mrtvole byla fotografie Sidneyiny matky Maureen a také to, že Weary měl hrát malou roli v připravovaném filmu Ostří 3: Návrat do Woodsboro, natáčeném na motivy skutečných událostí. V ateliérech se Gale setká se svým bývalým přítelem, Deweyem Rileyem, bývalým policistou ve Woodsboro, který u filmu pracuje jako poradce. Reportérce neunikne skutečnost, že je Dewey milencem herečky Jennifer Jolie, která ji ve hraje v právě natáčeném filmu. Maskovaný vrah opět udeří a přímo v atelieru zavraždí herečku Sarah Darlingovou, která se měla ve filmu první vrahovou obětí.
Jennifer a Dewey pochopí, že dívka byla zavražděna přesně scénáře, a tím se také vrah zcela jistě bude řídit i nadále. Detektiv Kincaid však tvrdí, že existují tři odlišné verze scénáře, takže není vůbec jisté kdo bude příští obětí. Když vrah odhalí úkryt Sidney v horách a zavolá jí hlasem její mrtvé matky, který dokáže předstírat pomocí digitálního měniče hlasu, vypraví se Sidney do Hollywoodu, aby přímo v ateliérech odhalila pravdu o své matce, setkala se s vrahem tváří v tvář a zastavila jeho řádění mezi aktéry předchozích událostí a také herci, kteří je představují v připravovaném filmu.


Děkuji serveru sms.cz
 


Komentáře

1 verczaaa •♥SB♥• | Web | 19. května 2009 v 13:56 | Reagovat

takhle jak bych se vžila do filmu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama