Srpen 2009

Hola, hola! Školá volá!

31. srpna 2009 v 17:42 | Adina |  •Blogmiss•
Škola už klepe na dveře a zítra na nás čeká první školní den. Přes všechno nádherné sluníčko, které se jen tak nehodlá podvolit mrakům, na všechny a všechno padne ponurá nálada. Ale i přes veškerou neochotu vstávat brzy do školy, jsme všichni mírně nervozní, co nám tento nový rok přinese. Ať už to budou noví spolužáci a posléze i kamarádi, nové pracovní prostředí nebo jenom holný fakt, že už jste zase o rok starší a že na vás čekají nové, vámi nepoznané, kouty vědění.
Ač se vám příčí trávit půl dne v budově, která ani trošku nepřipomíná místo pro otřepaný výraz "škola hrou", sebevíc, nikdy nesmíte zapomenout, že na všem se má hledat to pozitivní. Snažte se každý den najít třeba jen tu nejmenší drobnost, která vám dokáže vykouzlit úsměv na rtech, kvůli které má cenu jít dál. Protože díky ničemu jinému nejde učení snáz než díky smíchu a pohodě.
A když už jste opravdu v nouzi, tak si můžete zpříjemnit den pohledem na váš barevný rozvrh. A aby bylo na co koukat, tak jsem vám vyrobila dva rozvrhy na zkoušku. Jeden je s Courteney a druhý s celým Friends castem. :-) Doufám, že je využijete. :-)

free image host free image host
(Nemusím opakovat, že kopírovat veškerou mou grafiku můžete pouze se zdrojem! Jako ostatně všechny informace a fotky z tohoto blogu!)

Jinak bych se ještě chtěla omluvit za svou absenci, ale stránka o Courteney, ze které čerpám veškeré fotky, je zase mimo provoz. Snad to opraví dřív než mi klekne počítač pod náporem viru.
Užívejte posledních slunečných dnů a nemyslete na to mučení, které vás ve škole čeká. :-)

A jsme u konce...

29. srpna 2009 v 20:35 | Adushka |  Other serial
Tak a máme to za sebou. Dnes skončil poslední díl poslední série Přátel. Skoro dva roky vysílala televize Prima každý den tento seriál a nám všem se zakořenil hluboko v srdci. Prožívali jsme všechny zápletky života všech postav seriálu. Ať už to byla potřeštěná Pheobe, sukničkář Joey, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross nebo naivní Rachel. Těm všem jsme drželi palce po celou dobu seriálu až do úplného závěru. Do poslední epizody. Do poslední minuty jsem byli jako na jehlách, abychom se dočkali šťastného závěru. A my jsme se dočkali. Ross a Rachel zůstanou navždy spolu, Monica a Chandler budou vychovávat své dvojčátka na předměstí, Pheobe si se svým mužem Mikem udělá vlastní děti a Joey se bude starat o svoji drůbež. Ale pořád budou všichni přátelé. Navždy.
Ale je to konec? Ani náhodou. Tohle všechno je začátek něčeho úplně nového. Stali se z nich dospělí rozumní přátelé, kteří už nepotřebují pomoct publika, aby přežili. Tak jim tedy popřejme všechno nejlepší a uzavřeme společně jednu velkou kapitolu.

Děkujeme za všechno přátelé, vždycky budete v našich srdcích. A já doufám, že se s vámi nevidíme naposled.

Bleskovka 7 - vyhodnocení

27. srpna 2009 v 18:25 | Adushka
Pozor, pozor, ještě to není ani měsíc a už vyhodnocuju bleskovku! :D Jsem vážně dobrá. :-) Tak tedy tentokrát vás bylo vážně hodně, děkuju, moc si toho vážím. Bohužel Simona-Monica jediná neodpověděla na všechny otázky, takže se neřadí na seznem výherkyň. Tak snad příště.

free image host free image host free image host free image host free image host

Správné odpovědi ↓
1. Z jaké série je obrázek? 7.série
2. O co v tomto díle šlo? Ross hlídal svého syna Bena přes Vánoce, ale nestihl sehnat kostým Santa Clause. Přesto se rozhodl povyprávět svému synovi něco o svátcích Chanuka. Než však začal vyrušil ho Chandler a později i Joey.
3. Jak se jmenoval Rossův kostým? Vánoční pásovec
4. Na konci se k Chandlerovi a Rossovi přidal ještě Joey. Za koho byl převlečen? Superman

Cougar Town - Promos II

27. srpna 2009 v 11:20 | Adushka
free image host free image host
1 | 2 | 3 | 4

Cougar Town - On the set 10 - 20, August 2009

25. srpna 2009 v 11:14 | Adushka |  Cougar Town
Tentokrát se natáčelo na pláži a Courteney tam vypadala úžasně! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host

Grilovací víkend

21. srpna 2009 v 8:15 | Adushka |  •Blogmiss•
Jak nadpis napovídá, chystám se na každoroční grilovací víkend, který se koná na naší chatě. Opožděně se budou slavit nejen moje narozeniny, ale taky většiny příbuzných, protože my jsme se skoro všichni narodili o prázdninách.
Takže to znamená, že tady od dnešního poledne do nedělního večera nebudu, pokud se má rodina nepřemůže a nedostanu jako dárek notebook s bezdrátovým připojemín na internet. ;-) Ale nedělám si naděje, tak si je nědělejte ani vy.
Víkend to bude opravdu zajímavý, protože kromě 17-ti členů naší malé rodiny se k nám už teď začínají sjíždět hordy známých a sousedů, takže o zábavu bude postaráno. Navíc všichni v rodině - až na mě - si potrpí na zdlouhavé vítání. To se postavíte do fronty a až na vás přijde řada, tak pevně stisknete ruku vítanému, políbíte ho na obě tváře (pokud věk vítaného s vítajícím je dohromady větší než 36 let a jsou opačného pohlaví, samozřejmě, tak se líbají ústa), potom se vítanému podíváte do očí a minimálně 3 minuty s ní konverzujete na téma, co dělal v době, kdy jsme se neviděli nebo jak se mu právě daří. Poté jste propuštěni a můžete se posunout k dalšímu nově příchozímu. Když jsem to jednou počítala, tak jsme strávili jenom 3 hodiny vítáním a to jenom díky tomu, že přijeli skoro všichni najednou.
Já vždycky zařizuju výzdobu. Miluju, když dostanu peníze a můžu kupovat balónky, lampióny, frkačky, konfety a všechny tyhle blbůstky, kterýma pak ověším všechny stomy a ploty v zahradě. Nutno dodat, že peníze nikdy nejsou moje. :D
Další (ne)milou povinností, kterou jsem každoročně pověřena já, je vymyslet program pro nejmenší na grilovačce. Díky Bohu ze to, že to nikdy není více než 6 dětí mladších 5-ti let. Pak na ně samozřejmě musím dávat celý den i večer (dokud neusnou) pozor a hlídat je na každém krůčku. A to myslím doslova, protože už se mi jedno dítko málem utopilo v bazénu. Ale někdy je to docela zábava, pokud mi zrovna netahají za vlasy a nechtějí, abych jim ukázala jak lítá Superman.
Letos jsem vymyslela důmyslné bobříky, které by je měly zabavit na celé odpoledne a část večera a do toho jsem zatáhla i pár dospělých. Pochopte nemůžu být hodná víla s kopretinami ve vlasech stejně jako kostlivec čekající ve sklepě. No, pak vám dám vědět kolik dětí to zvládlo bez přebalení. :D
Po desáté hodině večer, kdy je oficiálně zakázané koupat se v bazénu a děti mají večerku, se v klidu přesunu k dospělým s knihou v ruce, kterou stejně za celý večer neotevřu. Člověk by si myslel, že když tam jsem jediná mladší 30-ti let, tak to bude všechno probíhat seriózně. Ale divili byste se kolik "dospělých" se chová mnohem hůř než ty děti, které tam sladce spí v postýlkách.
No a když pak všechny ty prý dospělé kolem 4 ráno dovleču do postele, protože už nejsou schopni ani hýbat nohama, jak jsou připití, tak na mě ještě čeká bojový úkol. Dohlédnout na to, aby skoro 20 lidí pohodlně spalo v chaloupce se třemi pokoji, kde se těsně cítí i 9 lidí.
Dobrovolně přijímám všechny, kteří by mi byli ochotní pomoct. Ale ustlat vám budu moci jenom na zahradě. :-)
No myslím, že jsem vám dost jasně popsala, jak to bude probíhat tam, ale ani slůvkem jsem se nezmínila, jak to bude probíhat tady. Bohužel jsem žádné články přednastavit nestihla, takže aktualizace čekejte až po víkendu. Mezi tím se můžete zapisovat do fanlistingu Courteney. :-)

Tak si to tady užijte aspoň tolik co já :-)
S láskou Adina
<![CDATA[//><!]]>

Courteney Cox Fanlisting

20. srpna 2009 v 14:19 | Adushka |  •Novinky, změny•
Když jsem založila fanklub, měla jsem s ním velké plány. Ty ale ztroskotaly na mé lenosti a málo aktivních členů. Takže jsem se rozhodla pro něco jiného. Vždycky jsem toužila zjistit kolik fanoušků má Courteney v České a Slovenské republice dohoromady, a tak jsem založila fanlisting.
Je to o hodně jednodušší než fanklub, protože se stačí pouze zapsat. Nemusím pořádat soutěže ani vyrábět členské karty, nic. Proto je to výhodné jak pro mě, tak pro vás.
Tak tedy jste-li fanouškem Courteney, neváhejte a zapište se do fanlistingu.


Cougar Town - On the set 9 - 18, August 2009

19. srpna 2009 v 17:11 | Adushka |  Cougar Town
Další fotky z natáčení Cougar Town. Tentokrát má Courteney jiné šaty, takže se v natáčení asi hodně pokročilo. První díl tohoto seriálu bude mít premiéru na ABC television 23.září. Jinak všimněte si Davida (manžela Courteney). Nese si foťák a dělá ze sebe paparazziho. Zajímalo by mě, jestli si dělá pouze srandu nebo se takhe objeví i v seriálu.


free image host free image host free image host free image host free image host

Courteney Leaves Boa Steakhouse - 18th August 2009

19. srpna 2009 v 16:35 | Adina |  Candids - 2009
Po delší době opět nějaké fotky Courteney. Tentokrát si zašla na večeři do Boa Steakhousu. Vypadala dobře, ale poslední dobou mi přijde hodně unavená a vyčerpaná. :-( Snad jde pouze o přechodné období.

pro zvětšení klikněte na obrázek
free image host free image host free image host free image host free image host

Cougar Town - On the set 8 - 15, August 2009

18. srpna 2009 v 13:38 | Adushka |  Cougar Town
Courteney opět natáčela Cougar town. Tentokrát si na natáčení přivedla i svou rodinu - dceru Coco a manžela Davida.

pro zvětšení klikněte na obrázek
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Disney ABC Television Group Hosts "Summer Press Tour" Panel Event - 8th August

16. srpna 2009 v 14:03 | Adushka |  Akce - 2009
V době mé nepřítomnosti se Courteney účastnila akce s názvem "Summer Press Tour", kde propagovala společně s dalšími herci svůj nový seriál vysílaný na ABC Television - Cougar Town. Vypadala úžasně, moc se mi líbí ty její boty! Přidala jsem 120 fotek z této akce, tak doufám, že si je užijete :-)

pro zvětšení klikněte na obrázek
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Dinner at Boa Steakhouse - 6th August 2009

14. srpna 2009 v 22:07 | Adushka |  Candids - 2009
Omlouvám se, že mi aktualizace trvala tak dlouho, ale nějak jsem se zaměřila na svůj další blog, kde bylo novinek daleko více než tady u Courteney. No ale teď se vám hlásím s fotkami z 6.srpna, kdy byla C na večeři v Boa Steakhousu. Vypadala moc dobře, ale možná trošku unaveně.

pro zvětšení klikněte na obrázek
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Zázraky se dějí aneb zaplať Pán Bůh jsem doma

13. srpna 2009 v 17:50 | Adushka |  •Blogmiss•
Srdečný pozdrav ze slunečné Ostravy!
Tak a jsem zpět. Týden utekl jako voda a ani jsem se nestačila ohlédnout už jsem byla zpátky doma u svého počítače. Když jsem jen tak letmo projela internet, tak jsem zjistila, že jsem toho ani moc neprošvihla. Je tady jenom několik miliónů fotek z Disney-ABC Television Group Summer Press Tour Pane, ale jinak se nic zvláštního nedělo.
Dále mě zase trošku rozhodil blog.cz, protože mi nezveřejnil několik předpřipravených článků, a tak tady od pondělí nic nebylo. A když jsem se je pak pokusila zveřejnit, tak mi to psalo, že už zveřejněné dávno jsou. Tak vám tedy nevím. Dělá vám to taky?
No a nakonec bych měla zdělit pár svých zážitků, že? Původně jsem měla v plánu delší článek s fotkama a chtěla jsem přidat zážitky i z Korfu, ale nemám náladu ani čas, tak tedy jen pár vět a zbytek necháme na jindy.
Samozřejmě jsem se měla parádně. Počasí jakštak vyšlo, ale to nám vždycky. Jsem naprosto unešené ze ZOO ve Dvoře Králové a ještě více z Babiččina údolí, které vidíte na obrázku. Respektive na fotce je babička s vnoučátky Adélkou, Barunkou, Honzíkem, Vilímkem a psy Sultánem a Tyrlem. Ten nápis by měl znamenat něco jako "nebezpečně blízko minulosti", protože tak jsem se tam cítila. Bylo to někdy až děsivé. Ale opravdu jsem si to užila.
A jak dopadly moje cíle se čtením? Jednoduše řečeno katastrofálně, protože jsem z povinné četby přečetla jen jednu položku, ale zato jsem stihla hned několik knih, které na seznamu nejsou. Ale co nadělám, když jsem taková, že? Tak tedy zvládla přečíst podruhé Babičku, kterou jsem si i s věnováním koupila na Ratibořickém zámku v Babiččině údolí, dále pak Annu Kareninu, to je ta jediná kniha na seznamu a ani jsem ji nedočetla, a pak ještě Pýchu a předsudek, kterou jsem četla taky podruhé. Takže žádná sláva, ale já slibuju, že se polepším! ;-)
Tak už musím končit, abych zvládla zveřejnit všechny články ještě dneska. :-)

Mějte se krásně,
<![CDATA[//><!]]>
s láskou Adushka

Sunbathing On Malibu Beach - 9th March 2002

13. srpna 2009 v 16:27 | Adushka |  Candids - 2001/2005
Courteney se opalovala na pláži v Malibu. Vypadal moc dobře, měla skvělé plavky! :-)


Nejlepší fotka na měsíc září 09

11. srpna 2009 v 20:31 | Adushka |  •Photo of the month•
Srpen už je v plném proudu a proto je zde i hlasování o nejlepší fotku na měsíc září. Budete vybírat ze 4 stills fotek k 10.sérii seriálu Friends.
Takže která je ta nej?

1.fotka


Bleskovka 7 (KONEC)

9. srpna 2009 v 21:31 | Adushka
Tak a je tady další bleskovka.
1. Z jaké série je obrázek?
2. O co v tomto díle šlo?
3. Jak se jmenoval Rossův kostým?
4. Na konci se k Chandlerovi a Rossovi přidal ještě Joey. Za koho byl převlečen?

Komentáře jsou moderované

Bleskovka 6 - vyhodnocení

8. srpna 2009 v 21:28 | Adushka
Jen abyste věděli, tak se strašně moc stydím!!! Tuto bleskovku jsem ukončila po více než třech měsících! :-( Omlouvám se, ale úplně jsem na to zapoměla. No nic, jdeme dál. Takže tady jsou diplomky a správné odpovědi. Gratuluju výhercům a všem ostatní, co nevyhráli, držím pěsti do dalších kol :-)

free image host free image host free image host free image host free image host

Správné odpovědi ↓
1. Z jaké série je obrázek? Z 10. série
2. O co v tomto díle šlo? Monica a Chandler kupují dům, ale aby měli jistotu, že vybrali správně, tak chtějí "omrknout" okolí. Jenže zjistí, že vedlejší dům chce koupit Janice
3. Janis měla potom s Chandlerem menší rozhovor mezi čtyřma očima, kde jí Chandler "vyznal" své city. Jak tento menší "spor" dopadl? Nakonec se políbili, ale Janice dům nekoupí, protože miluje manžela.