Září 2009

Počítač funguje, ale já moc ne

21. září 2009 v 20:08 | Adushka |  •Blogmiss•
Ahoj ahoj ahoj,
strašně moc se omlouvám za mou více než týdenní nepřítomnost, ale všechno to jde z kopce.
Počítač už mám sice opravený a bez jediného zádrhelu mi stojí na stole, ale se mnou to nevypadá dobře.
Poslední dobou jsem šíleně moc unavená ze školy, konečně už máme učebnice do všech předmětů, takže se už učí úplně totálně na 100%, což mě naprosto ubíjí. Navíc naše chemikářka, která už minimálně 5 let přesluhuje, jede na měsíc a půl do Austrálie pod stan, takže na nás vybalila 3 písemky v jednom týdnu a to máme jenom 2 hodiny chemie tydně! No a pak všechny ty úvody do zeměpisu, dějepisu, ZSV, že kterých budeme psát písemky, mi už opravdu lezou krkem!
Dále tu je problém s mým zdravím, které chřadne. :-( Neustále mě bolí hlava (ale to je i z toho vyčerpání), celý krk mám jako v ohni a z nosu mi nepřestává téct. Navíc máme doma bacilonosiče, protože mamka leží doma na antibiotikách se zápalem prudušek, takže čekám, kdy to přepadně mě a zbytek rodiny
Právě těď jsem dočetla skvělou knížku (ano slyšíte správně, já jsem v depresi ze školy, jsem nemocná a po večer nemám nic jiného na práci než číst), která mě naprosto uchvátila a jsem z ní pěkně vedle. Celý víkend jsem nepřetržitě četla a nevnímala okolí, však to určitě znáte. :D
No a když už jsi v tom všem udělám čas na blog, tak je mou prioritou blog o Twilight. Ne že by mi na něm více záleželo, to rozhodně ne, ale prostě mám Twilight zakořeněno hlouběji v srdíčku než Courteney. To ale rozhodně neznamená, že končím! To vůbec, ale spíše si dávám takovou pauzičku než se mi nahromadí čas a já budu mít chuť a sílu něco přidat i na tento blog! :-)

Mám vás všechny strašně moc ráda! Doufám, že na mě nezanevřete! :-)
Adushka

Omluva, ale má nepřítomnost pravděpodobně nekončí

16. září 2009 v 15:02 | Adushka |  •Blogmiss•
Ahoj,
hlásím se vám právě ze školy, kdy tajně surfuju na internetu a hledám novinky kolem Twilight a Courteney Cox
Má nepřítomnost se šíleně prodloužila a já si nejsem jistá jestli skončí v nejbližších dnech. Chyba na mém počítači je velká, ale nejsem technik, abych vám ji popsala. ;-)
Prosím všichni omluvte nesouvislost těchto vět a zárověň i mou nepřítomnost.
Hned jak budu mít možnost, zase se ozvu!

Mám vás ráda!

Pattinson & Cox budou spolupracovat na Cougar Town?

9. září 2009 v 15:44 | Adushka |  •Články,rozhovory•
Mé prosby byly vyslyšeny a můj počítačový technik a mág se vrátil z dovolené. A hned po tom, co si přečetl všech mým 133 mailů, aby se co nejdříve ozval, mi slíbil, že si mojeho Nera (na vysvětlenou, tak se jmenuje můj počítač) odveze už v pátek odpoledne a v pondělí mi ho s největší pravděpodobností vrátí. To znamená, že celý víken nebudu mít přístup k internetu, takže nebudu moci oběhnout SBčka ani nic jiného. Nic jsem nepředstavila, ale možná do večera něco stihnul. Přesto, ale nespoléhejte, že se zde něco objeví. Jakmile se dostanu na net, všechno promeškané doženu a napíšu i SBčkům. Děkuju za pochopení! :-)

Nejen Courteney a tvůrci seriálu Cougar Town poskytli serveru EOnnline rozhovor o možných hostujících hvězdách v TV Show. David se rozpovídal i o nadcházejícím společném projektu a jeho charitativní akci podporující Feeding America.
Copak to právě vidíme: Courteney Cox chce dostat Roberta Pattinsona!
Rozhodně by to bylo dobré pro TV show Cougar Town, Coxinu nadcházející ABC komedii, v níž hraje 40-ti letou matku teenagera, která si myslí na mladší frajírky.
"Proč bychom nemohli dostat [do naší show] Twilight kluky," prozradil co-star Busy Philipps během návštěvy Cheesecake Factory and Feeding America. "To by bylo super."
Ani sama herečka se tomu nebrání: "Měli bychom to udělat," řekla. "Pokud bude mít show úspěch, neměl by to být problém. Nejdříve však budeme muset přijít, jak na to."

A další projekty Cox? Scream 4!
Jak jsem vás již jako první informavala, Cox a její manžílek David Arquette již podepsali smlouvu na čtvrté pokračování zabijáckého filmu. Děj je stále pod pokličku, ale Arquette naznačil nový přírustek do Scream rodiny. "Dewey a Gail mohou mít dítě," řekl.

Arquette navštívil natáčení Cougar Town, aby pomohl nastartovat kampaň Cheesecake Factory's "Drive Out Hunger", tour po 30-ti městech, díky níž, jak doufá, se podaří nasbírat více než 100 000 plechovek polévky pro Feeding America do 30.září.
David také produkoval benefiční koncert, který se bude konat 29.září v LA. Pomohli mu i někteří přátelé jako Sheryl Crowe nebo Ben Harper. "Je čas, aby jsme se věnovali právě tomuto," řekl Arquette. "Lidé jsou tam venku zlomení a zničení a potřebují naši pomoc."

Cougar Town - On the set 11 - 01, September 2009

7. září 2009 v 15:44 | Adushka |  Cougar Town
Další fotky z natáčení seriálu Cougar Town. Tentokrát došlo i na polibek mezi krásným neznámým a Courteney. :D

free image host free image host free image host free image host free image host

David Arquette Kicks Off Hunger Action Month with Feeding America and The Cheesecake Factory - 31st August 2009

5. září 2009 v 11:02 | Adushka |  Akce - 2009
Courteney se účastnila akce pořádané jejím manželem Davidem na podporu projektu Feeding America. Na akci byla i většina herců z nově připravovaného seriálu Cougar Town.
Jinak se opravdu omlouvám za nečasté aktualizování, ale jak jistě víte, začala škola. A já ne že bych neměla čas (časem přijde i to), ale prostě s přicházející školní náladou jako by ze mě ta blogovací utíkala. Mermomoci se ji snažím zadržet a pevně doufám, že se mi to podaří, a já budu pořád šťastně a úspěšně pracovat na blogu.
Jinak jsem už teď, a to ještě nebyl ani celý týden, na pokraji zhroucení. Ne snad kvůli tomu, že se můj bankovní účet otřásá v základech, protože učebnice jsou tak drahé a já jsem tak chudý student, ale proto kolik učení na mě čeká. Navíc naše ročníky se letos učí podle nových pravidel, takže máme mít 35 hodin týdně, což průměrně vychází na 7 hodin denně. To není až tak hrozné, ale když vám dají několikrát na sedm a ještě k tomu deset hodin, tak vás přejde chuť. A navíc v každém předmětu hodlají zkoušet naše znalosti každou hodinu a vyžadují od nás 100% připravenost, vědomosti a aktivitu. Ale řekněte mi, jak po pěti hodinovém spánku ze sebe můžete vydat 900% a nepadnout v 6 hodin únavou? Ne, to opravdu nejde.
Ale nehodlám vás zatěžovat svými starosti. Celý ten článek jsem psala proto, abych vám objasnila situaci, tudíž aby vám všem, hlavně SBčkům, došlo, že nejsem stroj, proto se nebudu denně hlásit s novinkami a psát komentáře. Berte na to ohledy. Myslím, že většina z vás zažívá stejné problémy, takže to mě pochopíte. Možná něco málo na týden přednastavím, ale nic neslibuju. A teď již slibované fotky.

free image host free image host free image host free image host free image host

Courteney & David Take Coco To Disneyland - 28th August 2009

2. září 2009 v 18:10 | Adushka |  Candids - 2009
Courteney se svým mužem Davidem vzali svoji dceru Coco do Disneylandu. Přijde mi hloupé vozit ji v kočárku, když je už tak velká a navíc se jí v tom musí strašně nepohodlně sedět, všimněte si, jak jí z toho lezou nohy. No ale to je jen otázka názorů.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host