Akce - 2009

Avon Foundation's Champions Who Change Women's Lives - 27, October 2009

19. listopadu 2009 v 12:09 | Adina
Courteney, jakožto tvář Avonu, se účastnila charitativní akce, kterou tato kosmetická značka pořádala. Účastnila se jí řada známých celebrit jako třeba Patrick Dempsey, Lauren Conrad, Reese Witherspoon, Fergie i Andrea Jung. Courteney to moc slušelo, ale bohužel opět to je jenom pár fotek.

free image host free image host free image host free image host free image host

David Arquette Kicks Off Hunger Action Month with Feeding America and The Cheesecake Factory - 31st August 2009

5. září 2009 v 11:02 | Adushka
Courteney se účastnila akce pořádané jejím manželem Davidem na podporu projektu Feeding America. Na akci byla i většina herců z nově připravovaného seriálu Cougar Town.
Jinak se opravdu omlouvám za nečasté aktualizování, ale jak jistě víte, začala škola. A já ne že bych neměla čas (časem přijde i to), ale prostě s přicházející školní náladou jako by ze mě ta blogovací utíkala. Mermomoci se ji snažím zadržet a pevně doufám, že se mi to podaří, a já budu pořád šťastně a úspěšně pracovat na blogu.
Jinak jsem už teď, a to ještě nebyl ani celý týden, na pokraji zhroucení. Ne snad kvůli tomu, že se můj bankovní účet otřásá v základech, protože učebnice jsou tak drahé a já jsem tak chudý student, ale proto kolik učení na mě čeká. Navíc naše ročníky se letos učí podle nových pravidel, takže máme mít 35 hodin týdně, což průměrně vychází na 7 hodin denně. To není až tak hrozné, ale když vám dají několikrát na sedm a ještě k tomu deset hodin, tak vás přejde chuť. A navíc v každém předmětu hodlají zkoušet naše znalosti každou hodinu a vyžadují od nás 100% připravenost, vědomosti a aktivitu. Ale řekněte mi, jak po pěti hodinovém spánku ze sebe můžete vydat 900% a nepadnout v 6 hodin únavou? Ne, to opravdu nejde.
Ale nehodlám vás zatěžovat svými starosti. Celý ten článek jsem psala proto, abych vám objasnila situaci, tudíž aby vám všem, hlavně SBčkům, došlo, že nejsem stroj, proto se nebudu denně hlásit s novinkami a psát komentáře. Berte na to ohledy. Myslím, že většina z vás zažívá stejné problémy, takže to mě pochopíte. Možná něco málo na týden přednastavím, ale nic neslibuju. A teď již slibované fotky.

free image host free image host free image host free image host free image host

Disney ABC Television Group Hosts "Summer Press Tour" Panel Event - 8th August

16. srpna 2009 v 14:03 | Adushka
V době mé nepřítomnosti se Courteney účastnila akce s názvem "Summer Press Tour", kde propagovala společně s dalšími herci svůj nový seriál vysílaný na ABC Television - Cougar Town. Vypadala úžasně, moc se mi líbí ty její boty! Přidala jsem 120 fotek z této akce, tak doufám, že si je užijete :-)

pro zvětšení klikněte na obrázek
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

13th Annual Los Angeles Shorts Festival Opening Night - 23rd July

24. července 2009 v 12:27 | Adushka
Courteney se účastnila 23.července zahájení 13.ročníku Annual Los Angeles Shorts Festival. Na Zahajovacím večeru se objevila také Scarlett Johansson i Kirsten Smith. Na tomto největším mezinárodním festivalu krátkého filmu, který trvá 9 dnů (od 23.7. do 31.7.), najdete různé projekce, vzdělávací panely, interaktivní a zábavné akce apod.
Courteney se akce zúčastnila také z jiného důvodu. Hned zahajovací večer byl odvysílán její režijní debut, film The Monday Before Thanksgiving.

'Bruno' American Premiere

17. července 2009 v 10:00 | Adushka
Tentokrá se s Davidem Courteney účastnila americké premiéry "Bruna". Vypadala moc dobře, bohužel jsou jen 2 fotky.

EB Medical Research Foundation Picnic

16. července 2009 v 16:43 | Adushka
Courteney se účastnila společně s Davidem akce s názvem EB Medical Research Foundation Picnic. Vypadala úžasně a v tom horku, které tam bylo, se ochladila svou oblíbenou sladkostí "frozen yogurth".

Premiere Of HBO's Hung - After Party, June 24, 2009

28. června 2009 v 14:09 | Adushka
Courteney byla ve středu 24.června na akci s Davidem. Vypadali oba moc dobře!

Omnipeace event, June 11 2009

14. června 2009 v 10:00 | Adushka
A tady již zmiňovaná akce. Na fotkách je i Jennifer Aniston nebo Sheryl Crow

Chris Cornell Performs At The Wiltern - 3rd May 2009

13. května 2009 v 13:31 | Adushka
Po dlouhatánské době se objevily nějaké novinky kolem Courteney. S Davidem dorazila na akci jménem Chris Cornell Performs At The Wiltern. Bohužel to je jen jedna fotka.

14th Annual Saks Fifth Avenue's Unforgettable Evening - Inside - 10th February

19. dubna 2009 v 14:06 | Adushka
10.března se Courteney zúčastnila akce 14th Annual Saks Fifth Avenue's Unforgettable Evening. Až teď se objevily fotce v párty, která po akci následovala. Je tam i s Lisou Kundrow alias Pheobe :)

Feeding America Easter Benefit at Pepsi House - 7th April

9. dubna 2009 v 20:44 | Adushka
Courteney se i s Davidem účastnila akce Feeding America Easter Benefit v Pepsi Housu. Společně malovali vajíčka. xD Musím říct, že vypadali dokonale a David mi bez těch fousů připadá mladší. Jsou to snad první fotky, na kterých je vidět Courteneyin a Davidův věkový rozdíl. Nemyslíte?

Propr Fall 2009 Collection Presention - 17th February

18. února 2009 v 19:14 | Adushka
Dneska mě Courteney pořád překvapuje. Na techto fotkách je opravdu nádherná! Byla na nějaké akci, ale asi nebyla moc formální, protože má na sobě jen obyčejné jeansy, ale i tak pusobí elegantně!

14th Annual Saks Fifth Avenue's Unforgettable Evening - Arrivals - 10th February

13. února 2009 v 16:54 | Adushka
Courteney se účastnila 14.ročníku každoroční akce na 5 Avenue. Jednalo se o akci s názvem Nezapomenutelný večer a já myslím, že tím určitě byl. Courteney vypadala naprosto božsky! Měla krásné šaty, líčení i vlasy a všechno to dovršil ten její neodolatelný úsměv! Potkala se tam i s herečkou Gwyneth Paltrow.

Avon Spotlight Launch Event with Courteney Cox - 22nd January

23. ledna 2009 v 21:15 | Adushka
Takže už jsem před Vánoci psala, že se stala Courteney tváří firmy Avona to jedné nové vůně. Nyní se účastnila akce této firmy. Byla tam i s Davidem. Moc jim to spolu sluší... :)

"Shrek the Musical" on Broadway - 21st January

22. ledna 2009 v 17:04 | Adushka
Courteney poslední dobou vymetá nějaké akce... xD Tentokrát byla na Shrek the Musical na Broadway.

RIAA and Feeding America Inauguration Charity Ball - 20th January

22. ledna 2009 v 17:00 | Adushka
Courteney se účastnila akce s názvem Feedeng America 20.ledna. Byla tam i se svým mužem Davidem. Moc jim to spolu šluší a Davidovy ten motýlek sekne...

The Art of Elysium 2nd Annual Heaven Gala - 10th January

11. ledna 2009 v 17:50 | Adushka
Konečně je kolem Courteney zas rušno!!! xD Objevila se i s jejím manželem Davidem na akci s názvem The Art of Elysium 2nd Annual Heaven Gala. Moc jí to slušelo a Davymu taky... :) Myslím, že spolu vypadají dobře, že se k sobě hodí. I když je Court o něco starší... :)
Jinak prosím pokud máte zájem zapiště se do fanklubu Courteney. Odkaz najdete v menu... :)

Feeding America Cocktail Party Hosted By David Arquette - 9th January

11. ledna 2009 v 17:37 | Adushka
Moc jí to sluší! Je tam i Jennifer Aniston...
 
 

Reklama