•Blogmiss•

Zázraky se dějí. Hlavně o Vánocích!

24. prosince 2009 v 19:59 | Adina
Ahojky!
Ano vidíte správně! Jsem zpátky! :-) Ale ne díky rychlému vyřizování úředníků na blogu.cz, nýbrž díky mým úžasným rodičům, kteří mi na Vánoce nadělili notebook. :-) Ano je to tak! Mám notebook, takže se můžete těšit na aktualizace a přísun komentářů na svých blozích. :-)
Tak vám přeji, i když trošku opožděně, krásné Vánoce. Užijte si pohodu se svými rodinami a přáteli a hlavně se užijte volna! :-)
Vaše Adina :-)

Titulek článku je povinná položka

15. listopadu 2009 v 12:46 | Adina
Ahoj,
jak se všichni máte? Mě se daří v celku dobře, ale škola mě pořád prohání, jako vás všechny. :-) Omlouvám se za mou dřívější neaktivitu, která byla způsobena, jak mou leností, tak i nepřístupem ke galerii, který pořád trvá, ale snažím se ho co nejvíce omezit.
Dneska jsem se dívala na nějaký televizní program, kde se ptali teenagerů a mladých lidí, co se slaví 17.listopadu a proč je to tak významný svátek. Víte, ani já nejsem nějaký vševěd v dějinách, ale znát historické události, které ovlivnily život mých rodičů a prarodičů, mi přijde je naprostá samozřejmost a povinnost. Jistě, že neznám všechny detaily, ale obecně vím, co se dělo, proč se to dělo a co to mělo za důsledky. Ale ty děti i ti rádoby dospělí nevěděli vůbec nic! Našla se jen hrstka jedinců, kteří veděli, že se slaví 20 let od Sametové revoluce a že je to také mezinárodní den studenstva a že jsme už 20 let svobodným státem. Trošku mě to rozohnilo, protože si myslím, že tohle je potřeba vedět. Na co mi je, že vím jak dlouho vládl Nabukadnezar II., když neznám dějiny vlastního národa? Proč je tedy tak důležité se učit jako blbec 20 stran o starověku, když někteří neví, kdy vznikla Česká republika?
Omlouvám se, že jsem tak vyjela, ale tohle mě vážně dokáže naštvat. Netvrdím o sobě, že znám všechno, ale aspoň se o to pokouším. No, ale to už je vážně jedno, doufám, že jsem nikoho neurazila. Pojďme se bavit o nečem veselejším.
Před nedávnem se na svůj blog o Reese vrátila Verczaaa a já bych jí tímto chtěla ještě jednou pořádně přivítat. Jsem velice ráda, že jsi změnila názor a vrátila se. :-)
Také jsem si se svým dlouholetým SBčkem Sue založila hned dva nové blogy. Jsem to ale blázen, že? Nestíhám pomalu ani jeden a pořídím si další 2. :-)
Takže ten první blog se věnuje herečce Christině Applegate, kterou můžete znát jako Kelly ze seriálu Ženatý se závazky nebo jako potrhlou Amy, sestru Rachel z Přátel. Odkaz tady.
Druhý blog má adresu famous-fun a věnujeme se tam různým celebritám jako Jennifer Garden, Dakotě Fanning, Penelope Cruz, Anne Hathaway a spoustě dalších. Odkaz najdete zde.
A jak se těšíte na Vánoce? Já poslední dobou hrozně moc. Včera jsem si stáhla nějaké vánoční písničky a celý večer mi hrály v hlavě. Navíc jsme ve francouzštině konverzovali o Vánocích a to mě úplně navnadilo. Už máte koupené nějaké dárky? Já mám už něco málo pro ségru, koupila jsem ji voňavku Hannah Montana, ona na tom teď strašně ujíždí. No už bych měla končit, půjdu obědvat.
Tak ještě jednou pro rekapitulaci odkazy na nové blogy.

Mějte se krásně, vaše Adina :-)

Začíná zimní čas aneb když v pět hodin nevidíš na krok

25. října 2009 v 11:26 | Adina
Ahoj,
strašně moc se omlouvám za mnou skoro týdenní absenci, ale když se sere, tak se sere. Promiňte mi ten vulgární výraz, ale opravdu se mi ani trošku nedaří.
Ve středu jsem v tělocviku při dopadu na zem špatně došlápla a udělala jsem si výron na kotníku. V nemocnici jsem vyfasovala berle, které můžu odložit nejdříve za 14 dní. Takže každé ráno vyrážím o půl hodiny dřív než se dopajdám do školy a tam mi někdy ani nestačí přestávky na přesun z jedné třídy do druhé. A večer mě tak strašně z těch berlí bolí ruce a levá noha, na které pořád stojím, protože na pravou se ani nemůžu postavit, že je to k nevydržení. No ale snažím se.
A už se nemůžu dočkat prázdnin. Opravdu si potřebuju odpočinout, ale mám naplánovaných tolik věcí do školy, že nevím, nevím. :-)
Zítra jdu do divadla na hru Evžen Oněgin a v úterý jdu zase na Lakomce od Moliéra. Už se hrozně těším, ráda chodím do divadla, je tam taková spešl nálada a atmosféra. A taky jsem se přes prázdniny chystala do kina, ale s tou nohou nevím a navíc musím šetřit na Ježíška. ;-)
S kamarádkou jsme se dohodly, že si koupíme navzájem Stmívání v angličtině a pak si časem budeme dokupovat všechny ostatní. :-)
A co vy? Už jste psali Ježíškovi? :-) Chcete pod stroměček nějaký spešl dárek? Máte už nějaký tip, co koupíte rodině? Piště, piště, jsem zvědavá na odpovědi. :-)

S láskou, Adina

Pohrála jsem si s rubrikama aneb když mé oči nevidí

19. října 2009 v 19:17 | Adina
Ahojky,
jak si můžete všimnout, dneska jsem pracovala na rubrikách. A to tak že velmi. Dodělala jsem všechny série Přátel i první sérii ke Cougar Town, ale tam ještě nejsou známé všechny epizody, takže je časem doplním. Také jsem dodělala projekty Couteney. Přidala jsem charitu a nějaké reklamní kampaně. Zatím jsem pouze ve fázi rubrik, čekám až se mi zase rozjede stránka, kde čerpám všechny fotky, abych se mohla vrhnout do přidávání fotek a podobně.
Doufám, že vám nevadí, že zde není moc článků ke komentování a že jste rádi, že tady přibývají i takovéto rubriky. :-)
A jak se vám daří ve škole? Jasně je teprve pondělí, ale ono to přijde, nebojte. ;-) :-) Chci se vám omluvit, ale zítra asi nic nepřidám, protože se musím učit hromadu pojmů do IVT a taky máme něco do angličtiny, takže na blog nebudu mít čas ani náladu. Ve středu už bych eventuálně mohla být ok a něco přidat. :-)
Mějte se krásně,
vaše Adina

Rolničky, rolničky aneb když Vánoce přicházejí v říjnu

17. října 2009 v 19:41 | Adina
Ahojky,
jak se máte? Popravdě, já nic moc. Víte, já naprosto nesnáším zimu. Jsem taková zimomřivka, takže pořád třepu kosu a mám zmrzlé prsty. Taky mě naprosto irituje, když z nebe padá takový ten sajrat - ani déšt ani sníh. To pak člověk nemá na nic náladu, jenom sedět doma s čajem v rucem.
Jediné, co mi na tomto období vyhovuje je to, že už můžu nosit kabát nebo bundu a nevypadám jako blázen. Když jsem si něco podobného oblékla v září, tak se na mě lidi dívali, jako bych spadla z jahody, ale teď se tak koukají na mou kamarádku, která je velice teplokrevná a v 6° jí stačí jenom mikina. Navíc jsem si na letošní sezónu koupila úžasný elegantní kabátek, k tomu nosím oranžový šálek a chystám si koupit takové ty vysoké oranžové pletené rukavice, které mi budou ladit s tou šálou. A tohle já prostě miluju. Když můžu kombinovat, vrstvit a nosit rukavice. A taky kozačky. Miluju boty na vysokých podpadcích a nejvíce právě kozačky. Mám doma asi troje a zrovna dneska jsem si ještě koupila takové ty UGG boty, znáte je, ne? Přiložím vám jejich fotku v celém článku.
Na podzimu mám taky ráda, že jsou dlouhé večery. A když zrovna někde nelítám po jazykovkách, divadlech nebo obchodech, tak si vždycky ráda sednu na zem zabalená do deky, popíjím skořicový nebo višňový čaj, kolem mě hoří svíčky a já si čtu. Bohužel takovýchto večerů není mnoho.

Počítač funguje, ale já moc ne

21. září 2009 v 20:08 | Adushka
Ahoj ahoj ahoj,
strašně moc se omlouvám za mou více než týdenní nepřítomnost, ale všechno to jde z kopce.
Počítač už mám sice opravený a bez jediného zádrhelu mi stojí na stole, ale se mnou to nevypadá dobře.
Poslední dobou jsem šíleně moc unavená ze školy, konečně už máme učebnice do všech předmětů, takže se už učí úplně totálně na 100%, což mě naprosto ubíjí. Navíc naše chemikářka, která už minimálně 5 let přesluhuje, jede na měsíc a půl do Austrálie pod stan, takže na nás vybalila 3 písemky v jednom týdnu a to máme jenom 2 hodiny chemie tydně! No a pak všechny ty úvody do zeměpisu, dějepisu, ZSV, že kterých budeme psát písemky, mi už opravdu lezou krkem!
Dále tu je problém s mým zdravím, které chřadne. :-( Neustále mě bolí hlava (ale to je i z toho vyčerpání), celý krk mám jako v ohni a z nosu mi nepřestává téct. Navíc máme doma bacilonosiče, protože mamka leží doma na antibiotikách se zápalem prudušek, takže čekám, kdy to přepadně mě a zbytek rodiny
Právě těď jsem dočetla skvělou knížku (ano slyšíte správně, já jsem v depresi ze školy, jsem nemocná a po večer nemám nic jiného na práci než číst), která mě naprosto uchvátila a jsem z ní pěkně vedle. Celý víkend jsem nepřetržitě četla a nevnímala okolí, však to určitě znáte. :D
No a když už jsi v tom všem udělám čas na blog, tak je mou prioritou blog o Twilight. Ne že by mi na něm více záleželo, to rozhodně ne, ale prostě mám Twilight zakořeněno hlouběji v srdíčku než Courteney. To ale rozhodně neznamená, že končím! To vůbec, ale spíše si dávám takovou pauzičku než se mi nahromadí čas a já budu mít chuť a sílu něco přidat i na tento blog! :-)

Mám vás všechny strašně moc ráda! Doufám, že na mě nezanevřete! :-)
Adushka

Omluva, ale má nepřítomnost pravděpodobně nekončí

16. září 2009 v 15:02 | Adushka
Ahoj,
hlásím se vám právě ze školy, kdy tajně surfuju na internetu a hledám novinky kolem Twilight a Courteney Cox
Má nepřítomnost se šíleně prodloužila a já si nejsem jistá jestli skončí v nejbližších dnech. Chyba na mém počítači je velká, ale nejsem technik, abych vám ji popsala. ;-)
Prosím všichni omluvte nesouvislost těchto vět a zárověň i mou nepřítomnost.
Hned jak budu mít možnost, zase se ozvu!

Mám vás ráda!

Hola, hola! Školá volá!

31. srpna 2009 v 17:42 | Adina
Škola už klepe na dveře a zítra na nás čeká první školní den. Přes všechno nádherné sluníčko, které se jen tak nehodlá podvolit mrakům, na všechny a všechno padne ponurá nálada. Ale i přes veškerou neochotu vstávat brzy do školy, jsme všichni mírně nervozní, co nám tento nový rok přinese. Ať už to budou noví spolužáci a posléze i kamarádi, nové pracovní prostředí nebo jenom holný fakt, že už jste zase o rok starší a že na vás čekají nové, vámi nepoznané, kouty vědění.
Ač se vám příčí trávit půl dne v budově, která ani trošku nepřipomíná místo pro otřepaný výraz "škola hrou", sebevíc, nikdy nesmíte zapomenout, že na všem se má hledat to pozitivní. Snažte se každý den najít třeba jen tu nejmenší drobnost, která vám dokáže vykouzlit úsměv na rtech, kvůli které má cenu jít dál. Protože díky ničemu jinému nejde učení snáz než díky smíchu a pohodě.
A když už jste opravdu v nouzi, tak si můžete zpříjemnit den pohledem na váš barevný rozvrh. A aby bylo na co koukat, tak jsem vám vyrobila dva rozvrhy na zkoušku. Jeden je s Courteney a druhý s celým Friends castem. :-) Doufám, že je využijete. :-)

free image host free image host
(Nemusím opakovat, že kopírovat veškerou mou grafiku můžete pouze se zdrojem! Jako ostatně všechny informace a fotky z tohoto blogu!)

Jinak bych se ještě chtěla omluvit za svou absenci, ale stránka o Courteney, ze které čerpám veškeré fotky, je zase mimo provoz. Snad to opraví dřív než mi klekne počítač pod náporem viru.
Užívejte posledních slunečných dnů a nemyslete na to mučení, které vás ve škole čeká. :-)

Grilovací víkend

21. srpna 2009 v 8:15 | Adushka
Jak nadpis napovídá, chystám se na každoroční grilovací víkend, který se koná na naší chatě. Opožděně se budou slavit nejen moje narozeniny, ale taky většiny příbuzných, protože my jsme se skoro všichni narodili o prázdninách.
Takže to znamená, že tady od dnešního poledne do nedělního večera nebudu, pokud se má rodina nepřemůže a nedostanu jako dárek notebook s bezdrátovým připojemín na internet. ;-) Ale nedělám si naděje, tak si je nědělejte ani vy.
Víkend to bude opravdu zajímavý, protože kromě 17-ti členů naší malé rodiny se k nám už teď začínají sjíždět hordy známých a sousedů, takže o zábavu bude postaráno. Navíc všichni v rodině - až na mě - si potrpí na zdlouhavé vítání. To se postavíte do fronty a až na vás přijde řada, tak pevně stisknete ruku vítanému, políbíte ho na obě tváře (pokud věk vítaného s vítajícím je dohromady větší než 36 let a jsou opačného pohlaví, samozřejmě, tak se líbají ústa), potom se vítanému podíváte do očí a minimálně 3 minuty s ní konverzujete na téma, co dělal v době, kdy jsme se neviděli nebo jak se mu právě daří. Poté jste propuštěni a můžete se posunout k dalšímu nově příchozímu. Když jsem to jednou počítala, tak jsme strávili jenom 3 hodiny vítáním a to jenom díky tomu, že přijeli skoro všichni najednou.
Já vždycky zařizuju výzdobu. Miluju, když dostanu peníze a můžu kupovat balónky, lampióny, frkačky, konfety a všechny tyhle blbůstky, kterýma pak ověším všechny stomy a ploty v zahradě. Nutno dodat, že peníze nikdy nejsou moje. :D
Další (ne)milou povinností, kterou jsem každoročně pověřena já, je vymyslet program pro nejmenší na grilovačce. Díky Bohu ze to, že to nikdy není více než 6 dětí mladších 5-ti let. Pak na ně samozřejmě musím dávat celý den i večer (dokud neusnou) pozor a hlídat je na každém krůčku. A to myslím doslova, protože už se mi jedno dítko málem utopilo v bazénu. Ale někdy je to docela zábava, pokud mi zrovna netahají za vlasy a nechtějí, abych jim ukázala jak lítá Superman.
Letos jsem vymyslela důmyslné bobříky, které by je měly zabavit na celé odpoledne a část večera a do toho jsem zatáhla i pár dospělých. Pochopte nemůžu být hodná víla s kopretinami ve vlasech stejně jako kostlivec čekající ve sklepě. No, pak vám dám vědět kolik dětí to zvládlo bez přebalení. :D
Po desáté hodině večer, kdy je oficiálně zakázané koupat se v bazénu a děti mají večerku, se v klidu přesunu k dospělým s knihou v ruce, kterou stejně za celý večer neotevřu. Člověk by si myslel, že když tam jsem jediná mladší 30-ti let, tak to bude všechno probíhat seriózně. Ale divili byste se kolik "dospělých" se chová mnohem hůř než ty děti, které tam sladce spí v postýlkách.
No a když pak všechny ty prý dospělé kolem 4 ráno dovleču do postele, protože už nejsou schopni ani hýbat nohama, jak jsou připití, tak na mě ještě čeká bojový úkol. Dohlédnout na to, aby skoro 20 lidí pohodlně spalo v chaloupce se třemi pokoji, kde se těsně cítí i 9 lidí.
Dobrovolně přijímám všechny, kteří by mi byli ochotní pomoct. Ale ustlat vám budu moci jenom na zahradě. :-)
No myslím, že jsem vám dost jasně popsala, jak to bude probíhat tam, ale ani slůvkem jsem se nezmínila, jak to bude probíhat tady. Bohužel jsem žádné články přednastavit nestihla, takže aktualizace čekejte až po víkendu. Mezi tím se můžete zapisovat do fanlistingu Courteney. :-)

Tak si to tady užijte aspoň tolik co já :-)
S láskou Adina
<![CDATA[//><!]]>

Zázraky se dějí aneb zaplať Pán Bůh jsem doma

13. srpna 2009 v 17:50 | Adushka
Srdečný pozdrav ze slunečné Ostravy!
Tak a jsem zpět. Týden utekl jako voda a ani jsem se nestačila ohlédnout už jsem byla zpátky doma u svého počítače. Když jsem jen tak letmo projela internet, tak jsem zjistila, že jsem toho ani moc neprošvihla. Je tady jenom několik miliónů fotek z Disney-ABC Television Group Summer Press Tour Pane, ale jinak se nic zvláštního nedělo.
Dále mě zase trošku rozhodil blog.cz, protože mi nezveřejnil několik předpřipravených článků, a tak tady od pondělí nic nebylo. A když jsem se je pak pokusila zveřejnit, tak mi to psalo, že už zveřejněné dávno jsou. Tak vám tedy nevím. Dělá vám to taky?
No a nakonec bych měla zdělit pár svých zážitků, že? Původně jsem měla v plánu delší článek s fotkama a chtěla jsem přidat zážitky i z Korfu, ale nemám náladu ani čas, tak tedy jen pár vět a zbytek necháme na jindy.
Samozřejmě jsem se měla parádně. Počasí jakštak vyšlo, ale to nám vždycky. Jsem naprosto unešené ze ZOO ve Dvoře Králové a ještě více z Babiččina údolí, které vidíte na obrázku. Respektive na fotce je babička s vnoučátky Adélkou, Barunkou, Honzíkem, Vilímkem a psy Sultánem a Tyrlem. Ten nápis by měl znamenat něco jako "nebezpečně blízko minulosti", protože tak jsem se tam cítila. Bylo to někdy až děsivé. Ale opravdu jsem si to užila.
A jak dopadly moje cíle se čtením? Jednoduše řečeno katastrofálně, protože jsem z povinné četby přečetla jen jednu položku, ale zato jsem stihla hned několik knih, které na seznamu nejsou. Ale co nadělám, když jsem taková, že? Tak tedy zvládla přečíst podruhé Babičku, kterou jsem si i s věnováním koupila na Ratibořickém zámku v Babiččině údolí, dále pak Annu Kareninu, to je ta jediná kniha na seznamu a ani jsem ji nedočetla, a pak ještě Pýchu a předsudek, kterou jsem četla taky podruhé. Takže žádná sláva, ale já slibuju, že se polepším! ;-)
Tak už musím končit, abych zvládla zveřejnit všechny články ještě dneska. :-)

Mějte se krásně,
<![CDATA[//><!]]>
s láskou Adushka

Nová family stránka

22. července 2009 v 21:29 | Adushka
Ahola
Mám pro vás novinku. Stala jsem se spoluadminkou skvělého blogu o Elizabeth Reaser (známé jako Esme z Twilight). Odkaz najdete tady. A ještě ikonku
http://img117.imageshack.us/img117/9130/aff01.png

Návrat do reality všedního dne...

14. července 2009 v 12:27 | Adushka
Bonjour!
Tak jsem se vám ve zdraví vrátila z krásného slunečného Korfu. Já jsem říkala, že se mě jen tak nezbavíte... ;-) No jsem plná zážitků a skvělých dojmů a mám spoustu co vyprávět, ale o tom až později. Doufám, že jste si i vy užili začátek prázdnin na 100% a pokračujete dál v krasojízdě.
Za dobu co jsem tady nebyla se objevilo celkem dost novinek a fotek a budu mít opravdu co dělat, abych to všechno zvládla, protože budu muset pilně přidávat i na dalších blogech. A navíc nechci ztrávit celé dny na počítači, ale budu se opravdu snažit. :-)
Tak se zatím mějte hezky a odpočívejte ;-)
Adina ♥

Dnes naposled...

30. června 2009 v 5:45 | Adushka
Bonjour mí drazí!

Tak se nám to krátí. Co krátí, už je konec! A vlastně ani to není úplně přesné, protože někteří z vás (a já si troufám tvrdit, že většina) už v pátek převzali své vysvědčení a na krásných 62 dnů se rozloučili se školou. Těm z vás, kteří mají tento školní rok už za sebou, gratuluji a přeji krásné prázdniny. Ostatním a také sobě držím pěsti ať ta poslední hodina stojí za to. Ale ne pro všechny bude letošní loučení se spolužáky stejné jako kdysi. A do těchto řad patřím i já.
Víte, jde na mě trošku nostalgie, protože se po čtyřech letech rozloučím s těmi nejlepšími profesory a nejúžasnější třídní. I když nás všichni potrápili, tak to s náma mysleli dobře, a já jsem ji vděčná za to, co mě naučili. Na srozuměnou, já chodím na osmiletý gympl, kde se po první polovině mění všichni učitelé a někteří spolužáci nás opouštějí. Díky bohu, u nás to je jen jedna spolužačka, ale i tak se mi po ní bude stýskat. Je to zvláštní pocit, a to se neloučím se všemi, jako většina v 9.třídě.
Ale konec vzpomínání. Jdeme na to. Krásně se vyfiknout, učesat, vzít složku na vysvědčení a nezapomenout ani na kytku nebo bomboniéru. Poslední kontrola v zrcadle a vycházíme vstříc dobrodružství, které si na nás letos připravili.
Já doufám, že se vám všem tento školní rok vyvedl a nejste moc zklamaní a i kdyby, tak nezoufejte, protože život jde dál a na nějaké kňourání není čas. Vždyť teď na nás čekají dva měsíce volna, které je potřeba řádně využít. Tak proč nezačít už dnes?!

S přáním krásného dne Adushka

Omlouvám se

22. června 2009 v 20:52 | Adushka
Aloha, milí zlatí
Tak se po dlouhatánské době hlásím. Omlouvám se, že jsem blog teď tak zanedbávala, ale měla jsem spoustu práce s přednastavováním článků na všechny mé blogy, protože hned na začátku prázdnin odjíždím pryč. Navíc o Courteney nejsou žádné novinky, takže to tady budete muset chvilku vydržet.
A jak se vám jinak daří? Už vám dali ve škole pokoj? Já už mám, zaplať pánbůch, všechny známky uzavřeny a ani jsem nedopadla tak špatně. A vy?
Tak doufám, že se na mě nezlobíte. Budu se snažit přidat aspoň něco, ale když tady nebudu, tak tady bude pořád něco. ;-)

Aurevoir ;-)
You know you love me.... Adushka ;-)

About me in slades

4. června 2009 v 14:11 | Adushka
Myslím, že o mě víte už hodně, ale přesto jsem se rozhodla sem přidat pár "známek", které vám řeknou víc o tom, co mám ráda a co ne... ;-)

Většinu z nich jsem našla na deviantart.com a pár na la-rhette.blog.cz

Titulek článku je povinná položka

29. května 2009 v 20:17 | Adushka
Bonjour mí drazí!

Tak jak se vám daří? Hned ze startu bych se chtěla omluvit, že nepřidávám články, ale web, ze kterého jsem čerpala novinky a informace, nefunguje, což je důvod mé nepřítomnosti. Doufám, že se to časem rozjede, protože by mě opravdu mrzelo, kdybych neměla co přidávat!
Ve škole je pořádně dusno, blíží se čas pololetních písemek, záverečné konference a konzultací k prospěchu. A jelikož právě skončily maturity, práce je až nad hlavu! Zrovna včera na nás vyrukovala češtinářka s tím, že by ráda přístí týden viděla naše čtenářské deníky. A vzhledem k tomu, že už celá třída se čtením povinné četby rezignovala, to byla rána pod pás. Také z oznámení naší matikářky: "Tak míláčkové, 3.června píšeme kompozici na goniometrické funkce, odchylku, jehlany a kužely. Tešíte se?" mi málem vypadly oči z důlku. A popravdě vám nepomůžou ani věty typu "Příští rok si to zkusíte už naostro.", "A za čtyři roky maturita." a "V září se z vás stanou ti, se kterými se bude zacházet jako s dospělými." Ale pořád tady máte malou naději, že to nemůže dopadnout špatně, když ze ZSV píšete "jen" z 15-ti stránek. To potom začnete pochybovat o duševním zdraví vaší profesorky.
A nezapomeňte, že když máte náladu pod psa a bolí vás hlava, není návštěva zubaře to nejlepší. Nikdy jsem z dentistů či velkých bílých křesel neměla strach. Ale po zákroku, který jsem podstoupila já a na který se těžko jen dívalo, jsem změnila svůj názor. A navíc, když vyhodíte svých pečlivě šetřených 700 Kč za blombu, která vám stejně za 3 dny vypadne, nemáte chuť se vracet.
Ale pořád máte aspoň trošičku elánu a síly jít dál. A pořád se snažíte usmívat na kolemdoucí, i když za to vůbec nestojí. Jenže ouha. Když ve škole "vyfasujete" seznam knih potřebných k maturitě (a to jdete teprve do prváku), přejde vás chuť na všechno usmívání a opustí váš všechna naděje. 6 listů popsaných autory a jejich výtvorym, z nichž máte přečtené možná 4 knížky, si teď v klidu leží na mém stoje, jako by se nic nedělo.
Čekáte vtipný konec? Nějakou poentu? Tak to máte smůlu. Mm cílem bylo si postěžovat a při tom nerozbít klávesnici a to se mi, díky bohu, povedlo ;-) Vylila jsem si srdíčko....

Aurevoir miláčci ;-) a užívejte života, než se vám do rukou dostane seznam učiv na maturu ;-)

Blogmiss info

11. května 2009 v 18:33 | Adushka
S hrůzou jsem zjistila, že jsem za celou dobu působení na tomto blogu, nenapsala ani řádku o tom, co jsem zač. Tak to musím rychle napravit.

Jméno: Adéla
Narozeniny: 23.7. (14 let)
Bydliště: Ostrava
Škola: všeobecné gymnázium
Barva očí: šedo-modro-zelená
Barva vlasů: hnědá s blonďatým melírem
Barva pleti: světlá, ale dobře se opaluju :-)

Na víkend jedu pryč...

7. května 2009 v 14:49 | Adushka
Ahojky
Tak jak se máte? Užíváte si slunečného počasí? Já se snažím pohltit co nejvíce slunečních paprsků co to jde, ale pořád mám v zádech školu, takže moc neužívám...
Hned na úvod bych se chtěla omluvit všem svým SBčkám, že vaše blogy nenavštěvuju pravidelně, ale totálně nestíhám. A když už se objeví nějaké volno, tak mám sotva čas něco přidat. Budu se snažit vám to co nejdřív vynahradit, ale nevím, kdy to co nejdřív bude, jelikož na víkend mizím na chatu.
Původně jsem měla v plánu si užívat, ale to bylo spíš jen mé zbožné přání... Jak říkám, konec roku se neúprosně blíží a já mám pocit, že se na mě všechno řítí. Ta dokonalá věž, kterou jsem si 4 roky budovala, vypadá, že chce co nejdřív spadnou a vzít sebou i základy vypracované mnoho let předtím. A proto teď musím co nejvíc zatnout. A tak si na chatu povezu hromadu učení, které musím zvládnout.
Po příjezdu domů, jsem vám to chtěla vynahradit, ale ve škole na mě čekají neúprosní učitelé, aby zjistili, jak velké jsou mé znalosti nabylé přes víkend. Takže pořádný vopruz a žádné volno. :(
Ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni i Courteney, to bych si nedovolila ;-) Přednastavila jsem celkem dost článků i na pracovní dny, takže tady nebude tak sucho...
Snad mě chápete a odpustíte mi :)

You know you love me
Adushka xoxo :-)

Nejsem tu...

15. dubna 2009 v 19:43 | Adushka
Ahojky. Moc se omlouvám, ale tento týden asi nic moc nepřidám, protože se musím hodně učit a na blog nemám čas. A navíc na mě naši dohlíží, teda spíš na moji pilnou přípravu do školy, takže na počítač ani nemůžu, jenom hned po škole tajně. Možná se mi něco podaří přidat, ale nic neslibuju!
Doufám, že to pochopíte
Adina ♥

16.3. - 20.3.

15. března 2009 v 11:04 | Adushka
Omlouvám se, ale tento týden nestíhám, mám toho hodně a navíc se chci věnovat svému druhému blogu, který jsem teď hodně zanedbávala. Doufám, že se nezlobíte a že si mě SBčka nesmažou. Žádné články nejsou přednastaveny možná přidám nějaké novinky jestli se něco přes týden objeví! Omlouvám se! :(

Adushka ♥
 
 

Reklama