•Blogmiss•

Nebojte se, žiju...

13. března 2009 v 19:18 | Adushka
Takže myslím, že nadpis odpovídá za vše. Staršně moc se omlouvám, že jsem tento týden a i ten minulý byla mimo, i když to tak na první pohled nemuselo vypadat. Články byly přednastavené, takže na blogu nebylo pusto a smutno, ale já jsem tady vlastně vůbec nebyla. Omlouvám se všem SBčkám, že jsem je tento týden hrozně zanedbávala a móc vám strašně děkuju za vaše komentáře! Ani nevíte jak velkou z toho mám radost. Možná si to ani nezasloužím, když já k vám chodím, tak málo, ale slibuju, že teď se pokusím všechno napravit a dohnat nemožné. Tak to by byly omluvy a teď zpátky k mé neaktivitě.
Překvapivě nebyla způsobena školou, ani zákazem, ale pouze mou posedlostí a touhou. Myslím, že jsem se už zmiňovala o knížce, kterou právě čtu nebo ne? Knížka, která hýbe světem a srdcemi všech mladých holek, které viděly i zfilmovanou podobu tohoto románu. Ano řeč není o ničem jiném než o Stmívání. Začalo to nudou a dlouhou chvílí, kterou jsem se rozhodla zahnat v kinosále přecpaném lidmi. A když nehráli nic jiného než nějaký ponurý romám Stmívání, šlo se na něj. A z naprostého údivu a obdivu se stala posedlost novými informacemi o tomto úspěšném trháku. A pak přišla pravidelná návštěva v knihkupectví a 350 Kč, které mi tu peněženku tak přeplňovaly, že jsem je musela utrati a to hned u pultu s prvním dílem této tetralogie. A hned po týdnu čtení, jsem jen tak náhodně šla kolem Librexu a náhodou, když jsem vešla dovnitř, mě upoutala výloha s 2.dílem - Nový měsíc. A následovalo 10 hodin, nadlidského výkonu, který by se hodil na zapsání do Guinessovy knihy rekordů. A víte co se stalo pak? Samozřejmě jinak to dopadnout nemohlo a já jsem ráda, že nedopadlo. Třetí díl mi teď pyšně leží na polici a já vstřebávám nové informace ze světa upírů a chystátm se na 4.díl. Bohužel vyjde až 25.března, tak se aspoň podívám, co je nového na internetu a neuvěříte mi co se stalo! Někdo napsal do vyhledáváče Rozbřesk kniha ke stáhnutí a já už tlačila oči do monitoru, protože jsem nedokázala přestat číst. Blázen? Maniak? Fanatik?
Ano i tak lze popsat to, co právě jsem, ale neumím popsat slovy pocit, které je ve mě. Nikdy jsem nečetla nic, tak skvělého ani nic, co by takhle upoutalo pozornost a a já během 14 dnů utratila 1200 Kč za knížky! Tolik jsem ještě nikdy neprošustrovala, ale já ničeho nelituju. Je to opravdu skvělé a všem doporučuju si tuto sérii přečíst a když nemáte náladu na čtení aspoň se podívejte na film a já vám zaručuju, že se brzo dostanete do takového rozpoložení jako já a polovina mojí třídy. Ta taky blázní a to všechno jenom díky mě!
Doufám, že vás těchto pár řádků moc nenudilo a vůbec mi nevadí, že to třeba nikdo nečetl... Já jsem to ze sebe dostala a trošku si i ulevila a o to tady jde. Žádné soupeření ani nic jiného... Děláme to pro radost, tak si ji nenechme ničím ani nikým pokazit.

Au revoir
Adushka ♥

Prosím, jak nejlépe úmím :)

6. března 2009 v 20:44 | Adushka
Mám na vás obrovskou prosbu. Už několikrát jsem vám psala o hlásky, protože jsem přihlášená v soutěži o nej blog a teď jsem se dostala až do finále. Je to pro mě obrovská čest, že můj blog je si takhle dobře stojí, a tak vás zase prosím o hlas. Tentokrát asi naposled, ale teď je to nejdůležitější! :) A hodně to pro mě znamená! Hlásni pro mě!


Děkuju móc všem, co hlásnou i ostatním, co na můj blog chodíte!

Vyhrála jsem...

1. března 2009 v 16:00 | Adushka
Byla jsem hodně překvapená, protože moje grafika není nijak skvělá a nikdy by mě nenapadlo, že vyhraju vůbec v některé části grafické soutěže, ale já jsem se umístila na prvních třech místech v každé části, kam jsem poslala výtvor! Trošičku se mi zvedlo sebevědomí! Dík moc *Ritter[Q]o*Prosím!

25. února 2009 v 18:14 | Adushka
Moc vás prosím. Zase jsem postoupila do soutěže o nej blog a už je to 5.kolo! Díky vašim hlasům a vaší ochoty! Jsem vám za to móc vděčná, protože aspoň poznám, že o můj blog je zájem! A tak znovu žadoním o hlásek! Hlásni pro mě!


Kuju všem co hlásnou! :)

22.února → už to začíná

22. února 2009 v 10:39 | Adushka
Tak vás zdravím. Už dlouho jsem nic nenapsala o sobě, tak bych to měla napravit. Končí mi jarní prázdniny, takže už tu nebudu tak často, ale nějaký čas si určitě najdu.
Popadla mě nějaká menší deprese, protože kam přijdu, vidím jenom sprostě okopírované články z mého blogu. I když většina z nich uvádí zdroj, tak mě to celkem štve, protože na blogem trávím hromadu času a někdo to pak jen okopíruje a stráví nad tím 2 minuty, ale pak jsem si uvědomila, že o tom vlastně blog je, takže nemá smysl to řešit. Ale mnohem víc mě trápí ti, co kopírují bez zdroje! to mě opravdu vytáčí a když jim napíšu, že by bylo fajn, aby uvedli zdroj, tak mi napíšou, jaký zdroj, a když jim vysvětlím, že je to z mého blogu, tak řeknou, že to má na blogu každý! To mě opravdu vytáčí a štvě mě to a jestli to takhle půjde dál, tak už něco napíšu adminovi a nebudu už nic neřiš! Prostě to tak jednou udělám, že mě to doopravdy dožere! Tak jsem si vylila srdíčko a jdu se učit, protože škola bohužel nepočká! :-!
With love Adushka

2.desing na objednávku

21. února 2009 v 23:20 | Adushka
Desing s HP triem pro Zajdu.

A prosím akceptuj nějaká pravidla tzn. na blog napiš, že je to ode mě a nijak desing neupravuj a nevydávej za svůj. To je asi všechno. Doufám, že se líbí. Kdyby ne, tak mi dej vědět a já zkusím udělat jiný. :)

Rozměry záhlaví: 873x497 pixelů
Barva stránky: #8D6A42
Barva okraje stránky: #5F4522
Barva písma: #628D57
Barva odkazů: #E5622A

ikonka:

1.desing na objednávku

19. února 2009 v 11:45 | Adushka
Vytvořila jsem první desing na objednávku, o který si požádala *_Peťula_*
A desing je tady.

A prosím akceptuj nějaká pravidla tzn. na blog napiš, že je to ode mě a nijak desing neupravuj a nevydávej za svůj. To je asi všechno. Doufám, že se líbí. Kdyby ne, tak mi dej vědět a já zkusím udělat jiný. :)

Rozměry záhlaví: 900x379 pixelů
Barva stránky: #63271C
Barva okraje stránky: #1A0F0E
Barva písma: bílá

Ikonka:

4.kolo :)

18. února 2009 v 21:17 | Adushka
Postoupila jsem do 4.kola SONB, takže zase prosím o hlásky! Kuju moc!

Desingy na přání...

17. února 2009 v 18:06 | Adushka
Asi jsem se zbláznila, protože i když netvořím, tak jsem s časem na štíru, ale mě dělání grafiky tak staršně baví, že jsem se rozhodla vzít si veškerý volný čas. Doufám, že aspoň někdo si desing objedná a nebude se bát, že bude strašný! :D

Takže pokud desing chcete do komentářů napište:
1. blog, na který desing bude
2. s kým desing chcete
3. jaké barvy
4. velikost
5. a co k tomu (avatary, ikonku, nápis do menu...)

Doufám, že si na to udělám čas. :)

Desing pro Zajdu

16. února 2009 v 16:40 | Adushka
Zajda mě poprosila, abych jí udělala desing na její blog o Přátelích. Chtěla tam Rachel a Rosse, takže jsem vybrala jednu takovou nádhernou fotku. Doufám, že se jí bude líbit, jestli ne, tak ti zkusím vyrobit něco jiného. Jinak desing jsem ti i s proporcemi poslala na e-mail :)

Tady malý náhled :)

Zase prosím....

10. února 2009 v 14:17 | Adushka
Ahojí.... Moc děkuju za vaše komentáře a minulé hlásky, díky kterým jsem postoupila do dalšího kola. A tak zase prosím o hlásek! Jestli mě budete chtít podpořit, tak můžete tady.
Děkuju předem.. xD

Řetězák

8. února 2009 v 18:39 | Adushka
Upřímná? snažím se, ale nejsem dokonalá....
Seběvědomá? jak v čem....
Hodná? jak kdy, záleží na situaci...
Přátelská? snažím se, ale ne vždy se mi to podaří...
Uzavřená? některé věci jsou prostě jen moje... :)
Samostatná? no tak tkaničky si zavázat umím.. xD
Rozhodná? ano to jsem a někdy mám tendenci rozhodovat i za ostatní...
Sobecká? doufám, že ne
Hádavá? nemám ráda křik a hádky, ale když vím, že je to pravda tak si jdu za svým.. :)
Ulhaná? občas si sama sobě něco nalhávám....
Agresivní? to snad ne :)
Tvrdá? ne
Jemná? jak na koho.. :)
Milá? když mám depku, tak to prostě nejde.. :)
Ukřičená?jak jsem psala nemám ráda křik...

Asi jsem se zbláznila xD

1. února 2009 v 12:37 | Adushka
Nadpisu si radši nevšímejte... xD Měla jse dlohou chvíli a tak jsem brouzdala po netu. Našla jsem úžasnou americkou stránku o Penelope Cruz. Mám ji ráda, je to moje oblíbená herečka, ale u nás není až tak známá. A jelikož jsem nenašla žádný kvalitní blog o ní, rozhodla jsem se založit si novou stránku o Penelope Cruz! Je to tak... Celkem mám 3 blogy a založila jsem si další, takže nevím jak moc to budu stíhat, ale chci to aspoň zkusit. :) Jestli máte zájem se podívat kliknětě na ikonku pod článkem... :)
Adushka ♥

A jsme o rok starší...

1. ledna 2009 v 0:00 | Adushka
Tak a je to tady. Rakety přehluší každý zvuk, který se snaží proniknout. Společně jsem odpočítali posleních 10 sekund starého roku a teď je jen na nás jak ten nový bude vypadat.
Já vám přeji ať se vám vyplní všechna přání, ať jste zdraví a spokojení po celý rok. Těm co lásku už našli ať jen rozkvétá a těm co ji zatím hledají ať je rok 2009 úspěšnější než minulý. Ať vás přátelé nezklamou a hlavně nezapomeňte, že žijeme jen jednou, a proto se nevypácí něco hodně odkládat! Žijte tak, abyste nemuseli litovat svých rozhodnutí.
I Courteney přeji všechno dobré a ať se jí daří aspoň tolik co minulý rok! :)

With love vaše už trošku napitá Adushka.... ♥ :D

A Sparkling New Year! Brighten up your dear ones' New Year with this bright and beautiful ecard.Wishing U Joy... A sparkling ecard to wish your friends/family/colleagues/acquaintances a joyous New Year.

Vánoce přicházejí...

24. prosince 2008 v 12:00 | Adushka
Tak je to tady. Opravdu dnes už jsou zase Vánoce. Docela se divím, že i po tolika letech mi tenhle pocit nezevšednil. Pořád se jako malá těším na Ježíška, až budem spolu... Až se budou všichni usmívat a budou mít dobrou náladu. Až bude bytem vonět cukroví. Až budeme zapalovat svíčky. Miluju tuhle chvíli... Miluju Vánoce, ale to počasí mě opravdu nervuje ničí mi tu mojí vánoční náladu... Je normální, aby 22.prosince lilo jak z konve? Podle mě ne... Ale vraťme se k vánoční pohodě. Máte už nazdobený stromeček? Vetšina z vás asi ano. I nám doma už světýlka svítí přes celý pokoj. A co štědrovečerní večeře? Už se smaží, peče a vaří? U nás už bramborový salát s rybou provoněly celý byt. Všechno je jako jedno velké kouzlo. Dodržujete půst? Já ano... každý rok dychtivě hledám zlaté prasátko, ale nikdy se mi neukáže. Musím končit, protože už to asi nevydržím.... Jdu si pro cukroví... xD Krásné Vánoce a užijte si to! A tady něco pro SB →

Jak se ze mě za jedno odpoledne stal závislák, jak Reese nepřekvapila a jak pohádka vždy končí šťastně...

13. prosince 2008 v 20:45 | Adushka
Ahojky. Tak se hlásím... Bohužel jsme s kamarádkou nedaly těch 10 hodin jen 9, ale přece jen to stálo za to! Viděla jsem dokonalé filmy a dokonce jsem neohluchla... xD

Takže začnu Stmíváním... Musím zkonstatovat, že to byl opravdu dokonalý filmík! Opravdu těch 120 minut bylo nabitý láskou, věrností, ale i nenávistí k sobě sama. Je to až neuvěřitelné, jak opravdově to působilo.. Bylo to velice napínavé, ale i smutné a měla jsem namále, abych v některých pasážích nezačala brečet. Moc se mi líbil výkon všech a možná proto, že tam nebyl skoro nikdo známý (jako myslím herců) to bylo opravdu úžasné... Nathali nedivím se ti, že to už nemůžeš vydržet, taky bych asi nevydržela do 15.ledna.... xD Takže pokud váháte jesli na to jít nebo jestli vůbec jít do kina tak opravdu doporučuju!A teď ty Čtvery Vánoce. Jak jsem psala v nadpise, tak se taky stalo.. Reese opravdu nepřekvapila. Byla naprosto dokonalá. Tento filmík se také opravdu povedl.. Úžasná romantická komedie vhodná na předvánoční čas... Další vánoční srdcovka, ale na filmík Láska nebeská to opravdu nemá... Taky jsem si poplakala, ale i hodně nasmála.. Dokonalé.. ta role Reese byla jako šitá na mírů a i Vinc se mi tam taky hodně líbil... :) Zase doporučuju... xDNo a pohádka nakonec.... bylo to moc fajn.. taková třešnička na dorku... Celkem mě to už dorazilo, byla jsem po tom už taková vážně unavená, ale opravdu to stálo za to! A dokonce jsme v tom sále nebyly nejstarší... xD Zase mě to celkem dojalo a byla tam i nebezpečná scéna, ale všechno dopadlo dobře a skončilo to šťastně happy endem... :) Doporučuju zvláště pokud máte mladší sourozence a chcete jim udělat radost.. xD

Filmový maraton!

12. prosince 2008 v 19:30 | Adushka
Ahojky. Jak nadpis napovídá chystám se s kamarádkou na filmový maraton a hodláme překonat náš rekord 5 hodin v kině.... A myslím, že se nám to podaří, protože se tam chystáme na 11:00 v sobotu a návrat máme naplánovaný na 21:00 což je 10 hodin. Ano opravdu, nejsme blázni, možná jen trošku. Jinak se chystáme na Čtvery Vánoce (film s Resse Witherspoon), Stmívání ♥ (Nathali jo!) a Sobíka Niko (no a že je to pohádka). Už se na to moc těším, ale mrzí mě, že se nedostanu na blog, protože v pátek jdu na bruslák a v sobotu to kino a pak už asi nebudu mít náladu čučet do kompu.. :) Díky Adina ♥
 
 

Reklama