•Články,rozhovory•

Courteney on Top 25 Celeb Hot List!

25. listopadu 2009 v 19:12 | Adina
Mám pro vás báječnou zprávu. Courteney se v žebříčku 25 nejžhavějších celebrit, vyhlašovaném časopisem People, umístila na báječném 3.místě. Předběhla dokonce celebrity typu Kate Hudson, Angelina Jolie nebo Catherine Zeta-Jones! Před Courteney se dostali jen mladičtí herci z upírské ságy Twilight Robert Pattinson a Kristen Stewart.
Já si myslím, že je to skvělé umístění a doufám, že na něm Court zůstane. Příčky jsou totiž pohyblivé.
Celý žebříček:
1. Robert Pattinson
2. Kristen Stewart
3. Courteney Cox

Vote for "Cougar Town" at People´s Choice Awards 2010!

14. listopadu 2009 v 14:46 | Adina
Nový komediální seriál Cougar Town vyhrál boj a získal nominaci v kategorii "Nová nejoblíbenější TV komedie" na People´s Choice Awards 2010!
Pokud jste tedy už Cougar Town viděli a zalíbil se vám nebo mu chcete fandit jenom kvůli Courteney, tak neváhejte a hlasujte na této adrese. Budete přesměrování na samotné hlasování, kde se po několika jiných kategoriích proklikáte k té nejdůležitější. :-)
Hlasovat můžete několikrát denně!

Courteney will be on the Bonnie Hunt Show

14. listopadu 2009 v 14:35 | Adina
Seriál Cougar Town pohltil celý svět, a tak se není divu, že Courteney dělá pro jeho propagaci maximum. I herečka Bonnie Hunt si nejen ji, ale i ostatní dámy ze seriálu - Christu Miller a Busy Philipps, pozvala do své show. Datum epizody, kde by se měla objevit Courteney je stanoveno na 18.listopadu 2009.

Courteney will be on David Letterman´s show

25. října 2009 v 10:59 | Adina
Courteney bude účinkovat 27.října 2009 v Late Show with David Letterman. Tentokrát bude mluvit o svém nejnovějším komediálním seriálu Cougar Town a David si pro ni určitě nachystá zapeklité otázky.
V minulosti Courteney už u Davida vystupovala a to hned několikrát - na propagaci seriálu Dirt a po skončení seriálu Friends!

Scream 4 bude v 3D projekci?

25. října 2009 v 10:37 | Adina
Zvěsti o tom, že by se volné pokračování hororové trilogie Scream mělo natáčet ve 3D projekci, byly potvrzeny! Společnost se rozhodla o více rozměrové zpracování už kvůli tomu, aby zaujali nejen fanoušky předchozích dílů, ale předvším "omladinu" a nováčky.
Také se nadále spekuluje o řežisérovi, který se tohoto úkolu ujme. Wes Craven (70), režisér posledních dílů, je stále ve spekulacích. On sám nic nepotvrdil, ale přiznal se, že pokud ho zaujme scénář, na kterém se opět podílí Kevin Williamson (44), bude spolupracovat.

Až zjistím podrobnější informace, podělím se s vámi.

E! True Hollywood Story již brzy i s Courtney Cox!

17. října 2009 v 11:01 | Adina
Televize E! Entertainment Television již několik let vysílá pořad True Hollywood Story (THS), ve kterém vždy odhaluje soukromý život některých slavných hollywoodských celebrit. S příchodem Courteney na televizní obrazovku a úspěchem jejího nového televizního seriálu Cougar Town se společnost rozhodla tento krátký úrývek věnovat i Courteney. Na stránce E!Online uveřejnili článek o nadcházejícím dílu s Courteney i čas vysílání.
Poprvé upoutala naší pozornost jako dívka v klipu Bruce Springsteena "Dancing in the Dark", ale Courteneyino zobrazení Monicy Geller v seriálu Friends bylo to, čím si opravdu získala srdce diváků. Teď, když se vrací na televizní obrazovky se svou novou komedií Cougar Town, THS mluvilo s jejími nejbližšími, aby odhalili intimní část této milované hvězdy. Představujeme zbrusu nové rozhovory s bývalými costars Jennifer Aniston a Lisou Kudrow i s dlouholetými spojenci jako Sheryl Crow a Gabby Reece. THS: Courteney dává jedinečný pohled do života jižní dívky, která se stala jednou z nejznámějších hvězd v Hollywoodu.
Courteney Cox: The E! True Hollywood Story, premiéra ve středu, 21.října ve 22:00 amerického času na E!.

Další vysílání je plánované na čtvrtek, 22.října v 01:00 a 11:00 amerického času.

Pattinson & Cox budou spolupracovat na Cougar Town?

9. září 2009 v 15:44 | Adushka
Mé prosby byly vyslyšeny a můj počítačový technik a mág se vrátil z dovolené. A hned po tom, co si přečetl všech mým 133 mailů, aby se co nejdříve ozval, mi slíbil, že si mojeho Nera (na vysvětlenou, tak se jmenuje můj počítač) odveze už v pátek odpoledne a v pondělí mi ho s největší pravděpodobností vrátí. To znamená, že celý víken nebudu mít přístup k internetu, takže nebudu moci oběhnout SBčka ani nic jiného. Nic jsem nepředstavila, ale možná do večera něco stihnul. Přesto, ale nespoléhejte, že se zde něco objeví. Jakmile se dostanu na net, všechno promeškané doženu a napíšu i SBčkům. Děkuju za pochopení! :-)

Nejen Courteney a tvůrci seriálu Cougar Town poskytli serveru EOnnline rozhovor o možných hostujících hvězdách v TV Show. David se rozpovídal i o nadcházejícím společném projektu a jeho charitativní akci podporující Feeding America.
Copak to právě vidíme: Courteney Cox chce dostat Roberta Pattinsona!
Rozhodně by to bylo dobré pro TV show Cougar Town, Coxinu nadcházející ABC komedii, v níž hraje 40-ti letou matku teenagera, která si myslí na mladší frajírky.
"Proč bychom nemohli dostat [do naší show] Twilight kluky," prozradil co-star Busy Philipps během návštěvy Cheesecake Factory and Feeding America. "To by bylo super."
Ani sama herečka se tomu nebrání: "Měli bychom to udělat," řekla. "Pokud bude mít show úspěch, neměl by to být problém. Nejdříve však budeme muset přijít, jak na to."

A další projekty Cox? Scream 4!
Jak jsem vás již jako první informavala, Cox a její manžílek David Arquette již podepsali smlouvu na čtvrté pokračování zabijáckého filmu. Děj je stále pod pokličku, ale Arquette naznačil nový přírustek do Scream rodiny. "Dewey a Gail mohou mít dítě," řekl.

Arquette navštívil natáčení Cougar Town, aby pomohl nastartovat kampaň Cheesecake Factory's "Drive Out Hunger", tour po 30-ti městech, díky níž, jak doufá, se podaří nasbírat více než 100 000 plechovek polévky pro Feeding America do 30.září.
David také produkoval benefiční koncert, který se bude konat 29.září v LA. Pomohli mu i někteří přátelé jako Sheryl Crowe nebo Ben Harper. "Je čas, aby jsme se věnovali právě tomuto," řekl Arquette. "Lidé jsou tam venku zlomení a zničení a potřebují naši pomoc."

Courteney je šťastná manželka!

24. července 2009 v 16:00 | Adushka
Courteney Cox-Arquette je skálopevně přesvědčená, že její manželství s hercem Davidem Arquettem nikdy nebylo šťastnější. Trvá na tom, že nikdy nebylo lepší.
Bývalá "Friends" herečka, která byla sužována drsnými pověrami o jejím "troskotajícím" 10-ti letém svazku s Davidem, řekla, že se těší z každé stránky svého života a nikdy nemohla být tak šťastná.
,,Můžu upřímně říct, že mám nejlepší manželství, nejlepšího manžela a nejlepší dceru. Existují věci, které mi daly skutečnou radost, mnohem víc než cokoliv jiného. Nemyslím si, že jsem někdy věřila, že skončím tak šťastná, jako já dnes," tvrdí maminka a dodává:,,Na Davidovi mám nejradši asi to, že si myslí, že jsem skvělá žena. Není to fantastické? Miluju to. A navíc on mi to stále připomíná, což je ještě lepší!"
45-ti letá herečka také odhalila spokojenost s tím, jak vypadá. Pro časopis Grazia řekla:,,Když jsem byla mladší, zápasila jsem se svou odvahou. Byla jsem sebekritická, a když se náhle stanete slavnou, je na vás vyvíjen tlak, protože lidé se baví o tom, jak vypadáte a co nosíte. Když se ale podívám zpátky na staré fotky, po myslím si ,Hej, vypadám dobře!,. Ale v dobře, kdy jsem začínala to bylo všechno znepokojující. Aktuálně se cítím moc dobře, ale pořád jsou tu média, takže je stále vyvíjen tlak. I když už jen malinký."

Překlad by Adushka / Translation by Adushka
Kopírovat pouze se zdrojem / Copy only with source

Trestná lavice na Nově!

23. července 2009 v 20:56 | Adushka
Zítra, to jest v pátek 24.7., bude televize Nova ve 21:50 vysílat film s Courteney Trestná lavice.
Určitě se na film podívejte, stojí za to. A pro ty, kteří nevědí, co mají od filmu čekat malý obsah děje.
Je to jejich šance na protiúder! Adam Sandler (Velký táta, Kurs sebeovládání), Chris Rock (Hlava státu), rapová superstar Nelly a legenda stříbrného plátna Burt Reynolds hrají v této divoké komedii o skupince odsouzených, která dá dohromady fotbalový tým, aby se utkala se svými největšími nepřáteli - vězeňskými strážci, kteří je drží za mřížemi! Paul "Wrecking" Crewe (Sandler) je bývalá hvězda amerického fotbalu uvězněná za jízdu pod vlivem alkoholu. Crewe je poslán do allenvillské věznice, jedné z nejhorších v zemi. Když mu ředitel věznice (James Cromwell -L.A. Přísně tajné) nabídne, aby sestavil tým pro zápas proti vězeňské stráži, Crewe angažuje Caretakera (Rock), zkušeného obchodníka, který vězňům vždy sežene vše, co chtějí. Tihle dva spolu dokáží vytvořit jeden z nejbláznivějších týmů.

New "Spotlight" photo for Avon

20. července 2009 v 9:44 | Adushka
Objevila se nová fotka z photoshoot nafoceného pro propagování nové Avon vůne Spotlight. Více fotek zde.

New ABC promo

19. července 2009 v 14:32 | Adushka
ABC natočila nové promo video na nadcházející sezónu, ve které se objeví i Cougar Town. Proto se videu Courteney nesměla chybět. A znovu přidávám i captures.


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Moje psychologie

11. července 2009 v 12:00 | Adushka
Charismatická drobná kráska s havraními vlasy letos oslaví 45. narozeniny. Nepatří mezi hollywoodskou první ligu, ale vůbec jí to nevadí - nejspíš proto, že je skromná, má zdravý nadhled a hlavně nebere sama sebe příliš vážně.
Courteney Bass Cox se narodila 15. června 1964 v bohaté a vlivné jižanské rodině ve městě Birmingham v americké Alabamě. Byla čtvrté, nejmladší dítě obchodníka Richarda (1930) a Courteney (1934), její sestry se jmenují Virginia a Dottie, bratr je Richard jr. Pár let po jejím narození se rodina přestěhovala do exkluzivní čtvrti nedalekého městečka Mountain Brook, kde Courteney vyrůstala. Otec se v ní viděl, udělal pro ni první poslední, a tak byla pochopitelně v šoku, když v deseti letech zjistila, že se rodiče budou rozvádět. Richard se s novou přítelkyní odstěhoval na Floridu a děti zůstaly s matkou. Ta se za dva roky znovu vdala, tentokrát za ještě bohatšího obchodníka Huntera Copelanda (který krátce po svatbě oslavil šedesáté narozeniny). "Hunter byl fajn a máma ho měla opravdu ráda," vzpomíná Courteney. "Ten velký věkový rozdíl se nijak neprojevoval. Z předchozího manželství měl devět dětí, a tak jsem najednou žila v domě s dvanácti sourozenci. Zpočátku to bylo hodně divoké, ale zvykla jsem si. Všichni spolužáci mi záviděli, jak je u nás doma veselo." Na střední škole chodila na balet a učila se hrát na bicí, ale ani u jednoho příliš dlouho nevydržela. Potom se přihlásila na univerzitu Mount Vernon College ve Washingtonu, kde začala studovat architekturu a interiérový design. Dokončila ale jenom první ročník. O prázdninách totiž odjela do New Yorku, kde podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Ford a do školy se už nevrátila. Nafotila několik reklam, objevila se na titulkách teenagerských časopisů jako Teen Beat nebo Young Miss a začala chodit na hodiny herectví. Před kamerou se poprvé objevila v roce 1984, kdy si zahrála v jedné epizodě seriálu As The World Turns.

Zajímavosti o Courteney

8. července 2009 v 12:00 | Adushka
CO MOŽNÁ NEVÍTE O COURTENEY COX
* Dceru Coco porodila den po pátém výročí vztahu s Davidem a dva dny před svými čtyřicátými narozeninami.
* Má tři psy, jmenují se Ella, Rags a Mr. McBarker. Třetí jmenovaný je kupodivu fenka.
* Její nejoblíbenější hudební kapelou jsou Foo Fighters.
* Obstojně hraje na piano a na bicí.
* Jezdí ve stříbrném Porsche Carrera.
* Značka Cargo prodává rtěnku, kterou herečka navrhovala, jmenuje se Cece by Cargo.
* V Přátelích se jmenuje Geller a stejné (filmové) jméno měl její manžel David v komedii Nepolíbená.
* Její nejlepší kamarádkou (a kmotrou malé Coco) je Jennifer Aniston, hodně se přátelí s Laurou Dern a Ellen DeGeneres.
* Courteney byla první ženou, která vyslovila slovo perioda v televizi. Bylo to v reklamě na tampóny Tampax.
* V roce 1999 se podrobila laserové operaci očí.

přednastavený článek

HAPPY BIRTHDAY COURTENEY!

15. června 2009 v 6:00 | Adushka
Dnes, 15.6.2009, oslaví Courteney své 45.narozeniny! Já jí přeju hodně štěstí, zdraví a úspěchu. Ať se jí naskyte co nejvíce pracovních příležitostí, budu jí držet palce i v osobním životě. Přeju jí co nejvíce lásku od Davida a Coco, a doufám, že se jí co nejdřív vyplní všechna přání a když ne všechna tak aspoň to, pořídit si dalšího potomka! Takže ještě jednou všechno nej!

Courteney Cox pro Avon

6. června 2009 v 20:45 | Adushka
Courteney Cox měla vždy svěží, čistý vzhled. Není divu, že získala roli Monicy, uklízecího šílence, v seriálu Friends.
A tak byl právě nejvyšší hereččin čas, aby vytvořila svoji svěží a čistou vůni se společností Avon pojmenovanou Spotlight.
V rodné Alabamě - kde se také objeví v novém projektu ABC jako rozvedená matka s dospívajícím synem - ví, co je pozornost. Cox, vdaná za Scream co-star Davida Arquetta, se v Hollywoodu objevuje již více než 20 let, začínala jako letuška ve filmu As the World Turns v roce 1984.
Později v tom roce si zatančila nezapomenutelný tanec s Brucem Springsteenem v jeho videu Dancing in the Dark.
Teď jako mnoho jejích vrstevníků (Halle Berry, Scarlett Johansson, Keira Knightley) se stala tváří nové vůně.
"Byla jsem v centru pozornosti většinu svého života - v televizi, ve filmu a na různých akcích, kde musím vystupovat jako herečka," říká Courteney pro The Miami Herald. "Mám ráda vůni, která zachycuje vzrušení, že jste středem pozornosti a že jsou všechny oči na vás."
A jak můžeme vůni vytvořit? "Parfémy mají vytvořit zvláštní chvíli," říká, "a já myslím, že ženy potřebují trochu té zvláštnosti ve svém životě."
Se všemi maminkovskými věcmi potřebuje Courteney kolem sebe příjemnou vůni pro Coco, proto je Spotlight holčičí vůně.
"Je to více dívčí než normálně," říká Cox, "ale Coco nebyla oficiálně při tvoření parfému přítomna."
Jak se vám daří balancovat mezi vším, co děláte? "Je to těžké," přípouští, "ale jsem velice šťastná, že mi má práce dovoluje pracovat s týmem, který mi pomáha se připravit na všechny akce. Přes den je to všechno jednodušší. Normálně mi stačí jen trochu rtěnky, natočit si řasy a použít řasenku s tvářenkou, parfém a je hotovo!

Překlad by Adushka / Translation by Adushka
Původní verze na miamiherald.com / Original version on miamiherald.com

Courteney: Mám opravdu štěstí, že mám Jennifer Aniston ve svém životě!

25. května 2009 v 14:31 | Adushka


Courteney Cox otevřeně promluvila o svém přátelství s herečkou Jennifer Aniston pro Now Magazine.
Tato dvojce pracovala deset let na společném projektu, seriálu Friends, a zůstávaly ve své blízkosti až do posledního dílu v roce 2004. Courteney říká, že Jennifer tam byla vždycky pro ni a opačně.
"Známe se téměř 15 let, společně jsme citově vyzrávaly," říká Courteney a pokračuje: "Ztratila jsem otce, Jen se rozvedla a já porodila dítě. Dohromady jsme si prošly obrovskými změnami v našich životech."
"Nemůžu být kolem sebe sama. Vždy jsme se navzájem podporovaly a byly k sobě upřímné. Cítím se strašně šťastná, že jsem Jennifer potkala!"

Spotlight by Avon

4. dubna 2009 v 13:05 | Adushka
Já nemám slov! Ta reklama je naprosto skvělá! Courteney v ní vypadá dokonale! Nádhera!

Avon - Spotlight

1. dubna 2009 v 19:47 | Adushka
Už jsem vás kdysi informovala o tom, že Courteney propaguje novou vůni od Avonu Spotlight. Více informací o voňavce si můžete přečíst tady.
Konečně se objevily a plakáty a promo fotky k této akci. :)

Natáčení čtvrtého pokračování filmu Vřískot potvrzeno!

21. února 2009 v 11:49 | Adushka
Článek nalezen na csfd.cz

Zavřískáme si i počtvrté?
Určitě. I kdyby se poněkud zmatené plány produkční firmy The Weinstein Company náhodou nenaplnily, můžeme ječet hrůzou při představě, že by se v případě dalšího Vřískotu mohlo jednat o restart série. Takže vlastně remake jedničky. Takové klepy se ještě nedávno šířily internetem. Naštěstí podle nejnovějších informací to bude spíš "pokračování s novým obsazením a krátkými výstupy starých známých, kteří přežili dosavadní trilogii". Scénárista Michael T. Kennedy, jehož náčrt zápletky poslouží Weinsteinům, aby se rozhodli, jestli do toho vůbec půjdou, potvrdil, že dostal za úkol zakomponovat do filmu i Sidney Prescottovou a Randyho Meekse. Bizarní je to hlavně v případě Randyho, který byl ve dvojce nakrmen ostrým železem a trojku už absolvoval pouze jako "video ze záhrobí". Jeho představitel Jamie Kennedy však v rozhovoru pro jistý magazín prohlásil, že jeho dalším filmem bude právě Vřískot 4. Do filmu bude zainteresován i Wes Craven- zda režijně, nebo jen jako producent, to se teprve uvidí. Natáčení by každopádně mělo odstartovat už letos, takže hororoví fandové už můžou hledat ve skříních své staré černé hávy, bílé masky a plastové kudly.

Další informace o vůni Spotlight

5. února 2009 v 14:15 | Adushka
Už dávno jsem vás informovala, že se Courteney stane novou tváří pro Avon, především pro vůni Spotlight. Konečně se objevily další informace o voňavce a i komentář, kterou Courteney o této vůni řekla.
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! TEXT JSEM SAMA PŘEKLÁDLA!
Pupulární značka kosmetiky Avon je hrdá na to, že může na trh uvést takovou vůni, jako je Spotlight! Lechtivá a šumivá, Spotlight (v překladu reflektor) ztělesňuje to, co znamená být hvězdou. V okouzlující vůni obrací pozornost na vás, které se budete cítit jako hvězda i ve vašem každodením životě.
"Tato vůně byla vytvořena, aby se lidé cítili jistě a zvláštně," vysvětluje Courteney. "Při mé práci herečky jsem v centru pozornosti, ale i jako žena a matka jsem také v první řadě. Myslím, že jsme v centru pozornosti ve svém vlastním životě pořád, a tato vůně kladen důraz na vzrušení a potěšení za ten pocit"
Jako Courteney sama, je Spotlight svůdná hvězda kvality. Vůně je zachycena v elegantní mihotající "prošívané" skleněné láhvi, vzhledem připomínající šatní zrcadlo. Je to sladká vůně se vzrušením, inspirovaná pocitem očekávání před velkou chvílí. Skládá se také z citrusů, mandarinky a italské bergamotové esence.
Hlavní tváří Spotlight se stala herečka, manželka a matka, Courteney Cox. Od prvního okamžiku, kdy ji osívil reflektor v hudebním videu, se stala hvězdou. Od té doby zazářila ve spoustě nezapomenutelných rolí. Proto je dobrou inspirací pro ženy, které jsou zářící hvězdy v každodením životě. Právě s touto okouzlující krásou, že Spotlight má svou premiéru.
Spotlight přijde na pulty v dubnu 2009 s cenou asi 16 liber (510 Kč)
 
 

Reklama