•Články,rozhovory•

Courteney se chce poukusit o další dítě!

2. února 2009 v 20:06 | Adushka
Courteney Cox (44) se chce pokusit o další dítě. Chce znovu podstoupit metodu IVF (umělé oplodnění). Již jednou svým manželem Davidem Arquettem (37) IVF podstoupila, když se pokoušeli o své první dítě Coco (4).
Courteney pro Metro řekla: ,, Chtěla bych další dítě, a proto se budu snažit znovu podstoupit metodu IVF, i když to bude hodně těžké." Courteney uvažuje i o adopci: ,,Pokud se to umělým oplodněním nepovede, budeme se s Davidem snažit o adopci!"
,,Já miluji děti a život bez Coco si už nedovedu představit. Nemůžu uvěřit, jak jsem mohla před 4 lety žít."

Já si myslím, že je to moc fajn, že nechce nechat Coco jedináčkem, ale myslím, že by se už neměla pokoušet o další dítě umělým oplodněním vzhledem k jejímu věku. Je to nebezpečné, a proto je adopce podle mě lepším řešením. Jaký je váš názor?

Bedtime Stories již brzy v českých kinech!

30. ledna 2009 v 12:20 | Adushka
Rodinný film Pohádky na dobrou noc (Bedtime Stories) v hlavní roli s Adamem Sandlerem (Taxi, Taxi) bude již brzy i u nás! 5.února se objeví na plátnech českých kin!

Adam Sandler hraje nesmělého hotelového údržbáře, který musí několik dní dávat pozor na dvě malé děti své sestry (Courteney Cox). Začne si s nimi vyprávět pohádky a s překvapením zjistí, že se příští den vždy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Sandler se tudíž snaží děti přimět k tomu, aby vyprávěly takové pohádky, ve kterých hlavní hrdina (vždy Sandler) zbohatne, získá krásnou ženu atd. Tím se z něj pochopitelně stane lepší člověk (a zbohatne a získá krásnou ženu)!

Trailer (v Americe to mělo premiéru na Vánoce)

Myspace Celebrity and Katalyst present the Presidential Pledge Video

22. ledna 2009 v 16:47 | Adushka
Hodně celebrit se účastnilo natáčení videa o prezidentském slibu. Mimo Courteney a jejího manžela Davida se videa účastnila i Eva Mendes, Cameron Diaz, Eva Longoria, Demi Moor, Nicole Richie, Ashlee Simpson-Wentz, Joel Madenn, Lucy Liu, Alyssa Milano, Ashton Kutcher a spousta jiných. :)
Moc se mi líbí ten konec, jak to říkají dohromady.. :)

Courteney v novém seriálu!

12. ledna 2009 v 17:06 | Adushka
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Courteney září v novém seriálu Scrubs. Hraje roli doktorky Maddox. V Americe už asi vyšlo několik dílů, protože už jsou z něj fotky! Časem je přidám, ale už ne sem, protože jsem založila nový blog, který bude sloužit jako galerie! Odkaz najdete tady. Zatím tam toho moc není. Nejdřív přidám akce a candids z roku 2009 a pak začnu doplňovat ostatní rubriky. Byla bych ráda, kdybyste tam občas zašli a nechali kometář. Sem na blog budu přidávat vždycky jenom odkazy na fotky v galerii, ale fotky z filmů budou tady. Aspoň do té doby než budu mít čas založit si speciální blog i o filmografii Courteney.
Adushka

Vote for...

3. ledna 2009 v 12:25 | Adushka
VOTE FOR COURTENEY
Hottest Brunette Actress

VOTE FOR FRIENDS
Favorite TV Family(The Gellers)

Courteney novou tváří pro Avon

6. prosince 2008 v 20:09 | Adushka
Ano, Courteney se stane novou tváří kosmetické značky Avon. Bude propagovat voňavku Spotlight, která se má na trh dostat v dubnu roku 2009.
Spotlight je popisována jako čerstvá a orientální vůně. Tvůrci se nechali inspirovat očekávánám a vzrušením, které může předcházet velkému momentu.
"Vzhledem k tomu, že jsem typ člověka, který je velice loajální k vůním, spotřebovávám stejné vůně po dobu 10 let, je hezké, že zkusím něco nového. Jsem na to hrdá." řekla Courteney.
Na vůni použili mandarinky, italský bergamot, bílé frézie, kašmír, vanilka a pižmo.
"Chtěli jsem někoho, kdo je v centru pozornosti," řekl tvůrce. Courtney byla známá už od malé holky, kdy ji vyzdvihl Bruce Springsteen.
Díky propagaci vůně Spotlight byl nafocen i shoot. Zatím se objevila jen jedna fotka a je opravdu nádherná! Courteney je na ní okouzlující.
Já si myslím, že je to super. Courteney už není njemladší, ale i přes to má pořád nějaké zakázky!
 
 

Reklama