•Desing•

Desing 11, Courteney Cox

27. dubna 2009 v 20:04 | Adushka
Po čase jsem zase změnila desing. Tenhle je velice jednoduchý, ale zato jsem si parádně vyhrála s menu a přidala odkazy do záhlaví. Doufám, že se vám to tak líbí, protože mi to vyhovuje. Jinak na desing jsem použila překrásnou fotky Courteney z tiskové konferenci k seriálu Dirt v roce 2007. :)

Náhled min. desingu - Welcome spring ↓
free image host

Náhled souč. desingu - Courteney Cox ↓
free image host

Desing 10, Welcome spring

2. dubna 2009 v 8:04 | Adushka
Takže po dlouhé době jsem zase změnila desing. Ten minulý byl od Sue a ještě jednou jí za něj móc děkuju, protože byl opravdu nádherný. Ani tentokrát není desing můj, nějak se poslední dobou nemůžu dokopat a něco vytvořit, vyrobila ho pro mě Anýssek, které je členkou blogu Layfor. Taky mockrát děkuju, protože desing je naprosto nádherý.... Svěží, jarní, krásné fotky Courteney a úžasná úprava. Je to zase něco trošku jiného než zde bylo doposud a já myslím, že je to příjemná změna. Jak se desing líbí vám?

Náhled min. desingu - Prearing on spring ↓
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Welcome spring ↓
free image host

Desing 9, Preparing on spring

22. února 2009 v 15:25 | Adushka
Takže a je tu další desing, který tady bude asi ještě hodně dlouho. Vyrobila ho pro mě Sue a pak ho i nastavila... :) Je nádherný. Pojmenovala jsem ho Preparing on spring (příprava na jaro), protože už je tak trošku jarní, ale ne uplně, přesně, jak jsem si přála!

Náhled min. desingu - Mysterious ↓
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Prearing on spring ↓
Free Image Hosting

Desing 8, Mysterious

15. února 2009 v 14:13 | Adushka
Valentýn je už dávno za námi a tak bylo na čese změnit desing. Nadávno jsem našla úžasné fotky Courteney a jejího mažela Davida (chce to další přezdívku :D co třeba Daveney?) a muse jsem z nich udělat desing, protože mě ty fotky okouzlily! A jak se des líbí vám?

Náhled min. desingu - Valentine time ↓
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Mysterious ↓
Free Image Hosting

Desing 7, Valentine time

6. února 2009 v 22:23 | Adushka
Čas letí a Valentýn se blíží. Jelikož je to svátek všech zamilovaný i obrázky jsou tomu přizpůsobeny. Na záhlaví jsem použila krásné fotky Courteney a jejího manžela Davida.... :) Doufám, že se vám líbí a zpíjemní vám atmosféru tady na blogu! :)

Náhled min. desingu - Unkown
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Valentine time ↓
Free Image Hosting

Desing 6, Unkown

24. ledna 2009 v 13:59 | Adushka
Takže akoro po měsící jsem změnila desing. Udělala ho pro mě Simíí za což jí móooc děkuju, protože desing je vážně nádherný!!!! Zůstane tady asi déle, protože v poslední době nemám moc náladu na grafiku, ale snad se to časem změní... :)

Náhled min. desingu - She is sexy
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Unkown
Free Image Hosting

Desing 5, She is sexy

2. ledna 2009 v 19:30 | Adushka
NOvý rok už je v plném proudu, a tak je načase vám představit novýdesing. Je to něco jiného, ale myslím, že povedeného... :) Použila jsem nádherné fotky C a do záhlaví jsem dala i projekty, ale asi je brzy zruším, protože Court teď nemá na přáci vlastně nic... :)

Náhled min. desingu - Happy New Year
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - She is sexy
Free Image Hosting

Desing 4, Happy New Year

28. prosince 2008 v 18:31 | Adushka
Takžke jelikož se konec roku blíží je tady silvestrovský desing. Moc dlouho tady nezůstale, ale i tak doufám, že se vám líbí... :)

Náhled min. desingu - Merry Christmas
Free Image Hosting

Náhled souč. desingu - Happy New Year
Free Image Hosting

Desing 3, Merry Christmas

15. prosince 2008 v 14:40 | Adushka
Takže už bylo načase změnit desing. Jelikož se Vánoce blíží je tady vánoční desing. Doufám, že se vám líbí... Je velice jdnoduchý, ale decentní. Použila jsem fotku Courteney pro Avon a bylo to...
Náhled min. desingu - Great doggy mum
Free Image Hosting
Náhled souč. desingu - Merry Christmas
Free Image Hosting
 
 

Reklama