Other serial

A jsme u konce...

29. srpna 2009 v 20:35 | Adushka
Tak a máme to za sebou. Dnes skončil poslední díl poslední série Přátel. Skoro dva roky vysílala televize Prima každý den tento seriál a nám všem se zakořenil hluboko v srdci. Prožívali jsme všechny zápletky života všech postav seriálu. Ať už to byla potřeštěná Pheobe, sukničkář Joey, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross nebo naivní Rachel. Těm všem jsme drželi palce po celou dobu seriálu až do úplného závěru. Do poslední epizody. Do poslední minuty jsem byli jako na jehlách, abychom se dočkali šťastného závěru. A my jsme se dočkali. Ross a Rachel zůstanou navždy spolu, Monica a Chandler budou vychovávat své dvojčátka na předměstí, Pheobe si se svým mužem Mikem udělá vlastní děti a Joey se bude starat o svoji drůbež. Ale pořád budou všichni přátelé. Navždy.
Ale je to konec? Ani náhodou. Tohle všechno je začátek něčeho úplně nového. Stali se z nich dospělí rozumní přátelé, kteří už nepotřebují pomoct publika, aby přežili. Tak jim tedy popřejme všechno nejlepší a uzavřeme společně jednu velkou kapitolu.

Děkujeme za všechno přátelé, vždycky budete v našich srdcích. A já doufám, že se s vámi nevidíme naposled.

Banned Commercial - FRIENDS Cast in Underwear

12. července 2009 v 12:00 | Adushka

přednastavený článek

Friends remembering their lines

10. července 2009 v 12:00 | Adushka
Tohle video mě pobavilo. Ellen Degerenes si pozvala do své show vždy někoho z castu Friends a zkoušela jejich pamět. ;-) Nejvíc toho uměla asi Jennifer ;-) Bohužel Courteney v tomto videu není, ale i tak jsem ho sem dala..


přednastavený článek
 
 

Reklama