Scream 3

Scream 3 - Behind scenes

22. května 2009 v 13:00 | Adushka
free image host free image host

Scream 3 - Backstage - Courteney and David

21. května 2009 v 16:00 | Adushka
To je krátné.. jak se pořád objímají! :-)

Scream 3 - Official Stills

21. května 2009 v 13:00 | Adushka

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Scream 3 - bloopers

20. května 2009 v 16:00 | Adushka
Ten konec je sladký :-* ;-)

Scream 3 - Posters & Artwork

20. května 2009 v 13:00 | Adushka

free image host free image host free image host

Scream 3 - Official Movie Trailer

19. května 2009 v 16:00 | Adushka

Scream 3 - podrobný popis děje

19. května 2009 v 13:00 | Adushka
Na počátku třetí části úspěšného horroru je vrahem v masce vřeštícího umrlce zabit televizní moderátor Cotton Weary, který byl falešně obviněným v případu vražd ve Woodsboro, a jeho partnerka Christine. Vrah se marně snažil od Cottona zjistit, kde nyní žije Sidney Prescott. Ta žije v horách, a pod změněným jménem pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Zatímco Sidney se o Wearyho smrti dozví z televize, reportérce Gale Weathers, která přinášel reportáže z dění ve Woodsboro, vše řekne detektiv Kincaid, který se s ní spojí v rámci vyšetřování.
Prozradí Gale, že na jeho mrtvole byla fotografie Sidneyiny matky Maureen a také to, že Weary měl hrát malou roli v připravovaném filmu Ostří 3: Návrat do Woodsboro, natáčeném na motivy skutečných událostí. V ateliérech se Gale setká se svým bývalým přítelem, Deweyem Rileyem, bývalým policistou ve Woodsboro, který u filmu pracuje jako poradce. Reportérce neunikne skutečnost, že je Dewey milencem herečky Jennifer Jolie, která ji ve hraje v právě natáčeném filmu. Maskovaný vrah opět udeří a přímo v atelieru zavraždí herečku Sarah Darlingovou, která se měla ve filmu první vrahovou obětí.
Jennifer a Dewey pochopí, že dívka byla zavražděna přesně scénáře, a tím se také vrah zcela jistě bude řídit i nadále. Detektiv Kincaid však tvrdí, že existují tři odlišné verze scénáře, takže není vůbec jisté kdo bude příští obětí. Když vrah odhalí úkryt Sidney v horách a zavolá jí hlasem její mrtvé matky, který dokáže předstírat pomocí digitálního měniče hlasu, vypraví se Sidney do Hollywoodu, aby přímo v ateliérech odhalila pravdu o své matce, setkala se s vrahem tváří v tvář a zastavila jeho řádění mezi aktéry předchozích událostí a také herci, kteří je představují v připravovaném filmu.


Děkuji serveru sms.cz

Scream 3 - Movie captures

18. května 2009 v 16:00 | Adushka
Více fotek najdete zde. Později fotky doplním.

Scream 3 / Vřískot 3 (2000)

18. května 2009 v 13:00 | Adushka

Český název: Vřískot 3
Originální název: Scream 3
Žánr: Thriller / Horor / Mysteriózní Země původu: USA
Rok vydání: 2000 Délka: 116 min Pozn.: přístupný od 15-ti let
Režie: Wes Craven Hrají: Courteney Cox, David Arquette, Neve Campbell, Parker Possey, Patrick Dempsey atd.
Motto: Díl první určuje pravidla. Díl druhý pravidla upevňuje. Ve třetím díle na pravidla klidně zapomeňte.
Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu...Děkuji serveru sms.cz
 
 

Reklama