•Style•

Who looks better - Courteney vs. Liv Tyler

16. listopadu 2009 v 16:12 | Adina
Když dvě nosí totéž, není to totéž. Stejné heslo jsem si vybrala i pro tento článek, kde bude vaším úkolem rozhodnout, které herečce to sluší více.
Courteney na New York Fashion Week zvolila saténové šaty od Katy Rodriguez, stejně jako Liv Tyler, která šla ve stejné róbě do divadla v Madridu o několik dní později.
Tak které tyto šaty padnou víc? Courteney nebo Liv? To už je jen na vás! :-)

I really love my... 3

25. července 2009 v 17:00 | Adushka
I Courteney má pár oblíbených kousků ve své skříni, na které nedá dopustit. Tentokrát jsem vybrala dlouhý, šedý svetr, který se skvěle hodí do jarního nebo podzimního počasí. Courteney ho navíc doplnila vždy dlouhými kalhoty, díky kterým se jí opticky prodloužila postava. Zkusit to můžete i vy. Podobný svetr si můžete pořídit v internetovém obchodě heureka.cz za 399 Kč.

I really love my... 2

26. června 2009 v 13:00 | Adushka
Další do série I really love my... Tentokrát je to bílý top s velkým výstřihem, který Courteney neobyčejně padne. Co si myslíte?

Courteney´s mobile - BlackBerry Bold 9000

3. června 2009 v 14:26 | Adushka
I Courteney ráda telefonuje a proto si dopřává luxusní mobilní telefon. Její značkou je BlackBerry Bold 9000. Stejný ještě donedávna vlastni nový americký prezident Barack Obama nebo bývalý český premiér Mirek Topolánek.
Mě osobně se tento styl telefonů vůbec nelíbí. Určitě je to šíleně inteligentní stroj s nespočtem funkcí, ale desingově na mě nepůsobí dobře. Ruší mě tam ta klávesnice, normálně nebývají tlačítka pro všechna písmena z abecedy a další. A jak jste na tom vy? Líbí se vám?

I really love my... 1

16. ledna 2009 v 14:47 | Adushka
Myslím si, že každý z vás, má ve svém šatníku jeden nebo více oblíbených kousků, po kterých saháte častěji. A ni celebrity nejsou vyjímnou a já vám teď přináším prví obrázek do rubriky I really love my... Courteney má oblíbenou fialovou šálu, která vždy skvěle oživí outfitt.
Jinak jsem pozměnila menu a přidala jsem odkazy na mé nejvěrnější SB, které na můj blog chodí denně! Takže si z nich vemte příklad.. xD

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
 
 

Reklama